Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися цьогорічні сесії зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ завершилися цьогорічні сесії зовнішнього незалежного оцінювання

20.06.2014 17:02 ЗНО Університет

У Запорізькому національному університеті завершилися цьогорічні сесії зовнішнього незалежного оцінювання, які протягом червня тривали на базі нашого вишу. Нагадаємо, що цього разу на базі ЗНУ проходили 6 сесій ЗНО: з української мови та з літератури; з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської); з російської мови; з математики та з географії. Загалом у тестуваннях взяли участь близько 2100 абітурієнтів.

За словами завідувача підготовчого відділення, відповідальної за пункт ЗНО у Запорізькому національному університеті Ірини Бакаленко, цього року, як і в попередні, зовнішнє незалежне оцінювання на базі нашого вишу пройшло на належному рівні.
Так, спостерігачі від Українського центру оцінювання якості освіти, присутні на сесіях ЗНО, відзначили, що в університеті були забезпечені всі необхідні умови для належного перебігу зовнішнього незалежного тестування. Вони схвально відгукнулися про злагоджену роботу всіх викладачів, залучених до проведення сесій ЗНО. Також спостерігачі підкреслили, що в пункті ЗНО на базі нашого вишу й цього року не було виявлено жодного порушення процедури проведення тестувань, встановленої Центром оцінювання якості освіти.

Схожі новини