Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця юридичного факультету ЗНУ взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік ВНЗ України

Представниця юридичного факультету ЗНУ взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік ВНЗ України

25.06.2014 15:39 Все Факультети Юридичний З’їзд юридичних клінік вищих навчальних закладів України

На минулому тижні в «Конгрегаційній» залі в Староакадемічному корпусі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбувся щорічний З’їзд юридичних клінік вищих навчальних закладів України, який проводила Асоціація юридичних клінік України за підтримки Української Фундації Правової Допомоги, Міжнародного фонду «Відродження» та Координаторів проектів ОБСЄ в Україні.

На цьому заході було представлено більше 60 юридичних клінік вищих навчальних закладів України. Громадську приймальню Запорізького національного університету «Юридична клініка» представила асистент кафедри історії і теорії держави та права Руслана Половинкіна.
З’їзд відкрив і привітав присутніх голова Асоціації юридичних клінік України Віталій Єлов. Також в урочистому заході взяли участь почесні гості: національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька, менеджер програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Василина Яворська, виконавчий директор Української Фундації правової допомоги Микола Сіома та виконавчий директор Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги Віталій Місяць.
На з’їзді був розглянутий Звіт правління Асоціації юридичних клінік України за звітний період, презентація та обговорення проекту Стандартів діяльності юридичних клінік а також були обговорені зміни до Статуту Асоціації юридичних клінік України.
Представник нашого університету брав активну участь в обговоренні Стандартів діяльності юридичних клінік (зокрема, питання представництва клієнтів клінік у судах, надання якісних правових консультацій із залученням студентів як старших курсів, так і молодших).
Учасниками з’їзду було прийнято за основу проект Стандартів діяльності юридичних клінік та створено робочу групу, яка працюватиме над його удосконаленням. Були також висвітлені проблемні питання діяльності юридичних клінік, зокрема щодо нормативного врегулювання педагогічного навантаження викладачів, залучених до роботи в юридичних клініках в якості кураторів.
Результатом представництва на з’їзді Громадської приймальні Запорізького національного університету «Юридична клініка» було внесення оновленої інформації про неї до Реєстру юридичних клінік України, а також налагодження контактів для методичної, практичної та інформаційної роботи із представниками Асоціації юридичних клінік України, Української Фундації Правової Допомоги та іншими Юридичними клініками вищих начальних закладів України.

Юридичний факультет