Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулися збори трудового колективу

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулися збори трудового колективу

26.06.2014 16:04 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Звіт

26 червня директор Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Олена Грибанова представила трудовому колективу коледжу звіт про виконання умов контракту (№03-31/93 від 6 липня 2009 року) за період з 1 серпня 2009 року по 26 червня 2014 року. Головою зборів виступив перший проректор ЗНУ Олександр Бондар.

На початку свого виступу Олена Грибанова зазначила, що ЕПК є одним із наймолодших навчальних закладів I-II р.а. в Запорізькій області та одночасно одним із найбільших за чисельністю і динамікою розвитку. Також вона відзначила, що за звітний період її організаторсько-управлінська робота на посаді директора коледжу була спрямована на підвищення якості освітніх послуг, забезпечення виконання стратегії діяльності та програми розвитку коледжу, розвиток студентського самоврядування, створення працездатного колективу штатних викладачів із залученням кращих кадрів сумісників із факультетів ЗНУ, забезпечення позитивного іміджу навчального закладу та соціальних гарантій усіх членів трудового колективу і студентства.
Серед основних пріоритетів своєї роботи Олена Євгенівна відзначила забезпечення якісної організації та проведення вступних кампаній. Про їх успішність в останні роки свідчать, зокрема, показники виконання ліцензованих обсягів і чисельне наповнення навчальних груп за контрактом на 82,2%.
З липня 2012 року ЕПК отримав ліцензію на підготовку до вступу з обсягом 150 осіб на рік. Протягом року в коледжі працюють восьми-, три- та одномісячні підготовчі курси з усіх спеціальностей. Близько 80% слухачів підготовчих курсів вступають саме до нашого коледжу.
Протягом звітного періоду контингент студентів ЕПК зріс на 372%, а порівняно з минулим роком чисельність студентства зросла на 5%. Так, на 1 січня 2014 року в коледжі навчається 812 студентів, із них на денній формі – 806, з яких за державним замовленням – 263 (33%), на контрактній формі – 532 (67%).
Що стосується навчальної та навчально-методичної роботи коледжу, то протягом звітного періоду було оновлено та затверджено Положення про організацію навчального процесу в ЕПК; дев’ятьма цикловими комісіями було підготовлено навчально-методичні комплекси зі 159 дисциплін усіх спеціальностей. Крім того, відповідно до рішення Педагогічної ради, було розроблено електронне тестування з 15 навчальних дисциплін, що забезпечує високий рівень викладання. До початку нового навчального року повинна завершитись системна робота по розробці електронних навчальних комплексів дисциплін. Також випусковими цикловими комісіями коледжу було здійснено методичне забезпечення роботи ДЕКів зі спеціальностей «Фізичне виховання», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота».

На виконання положень планів основних заходів ЗНУ було розроблено плани перспективних заходів коледжу, програми вдосконалення та розширення викладання іноземних мов для студентів всіх спеціальностей, план заходів щодо організації та розвитку фізичного виховання й масового спорту в коледжі. Також Олена Євгенівна зазначила, що головне завдання, над яким працюють сьогодні викладачі коледжу, – це наповнення та забезпечення якісного змісту навчально-методичних матеріалів, вдосконалення форм, методики самостійної та індивідуальної роботи студентів, застосування інтерактивних форм роботи.
Про високий рівень знань, які отримують студенти коледжу, яскраво свідчить їх активна участь в науково-практичних проектах і конференціях. Так, якщо у 2013 році в науково-практичній конференції «Молода наука» взяли участь 140 студентів ЕПК, то цього року кількість учасників зросла до 150 осіб.
Крім того, у 2014 році вперше понад 80 студентів ЕПК взяли участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» і більше 30% з них продемонстрували високий результат. Також у цьому навчальному році коледж виступив базовим ВНЗ I-II р.а. з проведення обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та української мови.
Директор коледжу наголосила, що під час звітного періоду вона проводила системну роботу зі створення стабільного педагогічного колективу. Усього в підготовці молодших спеціалістів за дев’ятьма спеціальностями беруть участь 110 викладачів, у тому числі – 44 штатних працівники, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Також вона відзначила, що, завдяки постійній співпраці та підтримці ЗНУ, колектив ЕПК щороку поповнюється кращими випускниками магістратури університету.
Крім того, Олена Євгенівна наголосила, що вона разом із кураторами груп випускників та завідувачами відділень ЕПК докладає зусиль для того, аби випускники коледжу після його закінчення продовжували навчання у ЗНУ: більше 90% випускників продовжують навчання на старших курсах нашого вишу.
Завдяки підтримці ректорату ЗНУ та клопотанням директора коледжу з 21 вересня 2011 року було забезпечене медичне обслуговування студентів коледжу в КЗОЗ «Студентській поліклініці», а також додатково введено ставку медичного працівника медпункту ЗНУ, а з січня 2012 року було вирішене питання щодо обслуговування студентів коледжу в санаторії-профілакторії ЗНУ.
Також за ініціативи Олени Євгенівни з 2009 року з метою впровадження здорового способу життя продовжується співпраця коледжу з Університетом медичних знань і відділенням медичної допомоги підліткам та молоді при Запорізькій обласній дитячій лікарні «Клініка, дружня до молоді».
Крім того, в ЕПК постійно проводиться робота з покращення студентського самоврядування, а також виховна робота. Працездатна, творча та енергійна команда Студентської ради коледжу кожного року посідає призові місця у фестивалях та культурно-масових заходах ЗНУ.
У 2013 році три студенти коледжу отримали стипендії Президента України, два – Верховної ради України, а 14 студентів отримують матеріальну допомогу згідно з Міською комплексною програмою соціального захисту населення.
Наприкінці свого виступу Олена Євгенівна подякувала ректорату ЗНУ за плідну співпрацю та допомогу в розвитку коледжу, а викладацькому колективу коледжу – за ефективну роботу.
В обговоренні звіту взяли участь викладачі коледжуОлена Циммерман, Наталія Калашнікова, Вікторія Клауснітцер, Олена Прилипко та Олександра Данілкіна. Вони подякували Олені Грибановій за результативність та плідність її роботи, відзначили її компетентність та високо оцінили роботу директора коледжу.
У свою чергу, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар відзначив, що ЕПК постійно розвивається та вдосконалюється, і в цьому заслуга саме директора та усього трудового колективу коледжу. Наприкінці заходу трудовий колектив коледжу одностайно проголосував за визнання роботи директора Олени Грибанової задовільною.

Олена Ярошенко

Схожі новини