Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулась підсумкова звітна конференція із захисту звітів навчальної та виробничої практик студентів 1-3 курсів

В ЕПК відбулась підсумкова звітна конференція із захисту звітів навчальної та виробничої практик студентів 1-3 курсів

27.06.2014 14:28 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Звітна конференція про практику

27 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась звітна конференція за підсумками проходження навчально-ознайомлювальної, комп’ютерної та виробничої практик студентами 1-3 курсів спеціальностей «Правознавство», «Соціальна робота», «Видавнича справа та редагування» і «Туристичне обслуговування».

Практику, яка розпочалася 19 травня і триватиме до 29 червня, пройшли близько 240 студентів Економіко-правничого коледжу. Її основною метою є ознайомлення студентів із обраною спеціальністю та закріплення набутих під час навчання теоретичних і практичних навичок. Студенти проходили практику як на базі відповідних підрозділів ЗНУ, так і в юридичних фірмах, страхових компаніях, районних судах, готелях та на інших провідних підприємствах міста Запоріжжя.
Привітати студентів із завершенням навчання в коледжі та закінченням практики прийшли директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова, керівники практик - начальник юридичного відділу ЗНУ Ольга Кулініч, співробітник цього ж відділу Світлана Сазонова, завідувач гуманітарного відділення ЕПК Олександра Данілкіна та викладач ЕПК Ольга Кравченко.
На початку заходу завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня привітала студентів із успішним завершенням практики та побажала їм реалізувати всі набуті знання та вміння у майбутній роботі.
Відкрили захід студенти 1 курсу спеціальності «Правознавство» Олена Швець та Анна Музичук, які розповіли про набуті ними навички та знання в галузі юриспруденції: оформлення основних нормативно-правових документів і запитів до юридичних структур. Також вони подякували своїм керівникам за добре організовану практику. У свою чергу, їх керівники - Ольга Кулініч та Світлана Сазонова - привітали студентів із успішним завершенням практики, побажали їм натхнення і успіхів у подальшій роботі та запросили й надалі проходити практику на базі юридичного відділу ЗНУ, де студенти зможуть детально ознайомитись із напрямками діяльності, принципами роботи відділу, особливостями проведення юридичних консультацій, роботи з електронними базами даних, оформлення ділової документації та іншими питаннями.
Під час конференції студенти представили аудиторії свої відеопрезентації звітів за результатами проходження практики. Вони розповіли про свої враження від виконання творчих завдань, про труднощі, які виникали під час проходження практики.
Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова зауважила, що практика для студентів коледжу є основною складовою виконання навчального плану, яка дає можливість студентам в подальшому визначитись з напрямком обраного ними фаху. Також Олена Євгенівна відзначила, що серед випускників першого набору студентів ЕПК є велика кількість тих, хто отримав дипломи магістрів ЗНУ з відзнакою, більшість з них сьогодні працевлаштовані. Крім того, вона звернула увагу на те, що кількість випускників, які отримали дипломи коледжу з відзнакою, щороку зростає, і майже всі вони виявляють бажання продовжувати навчання у ЗНУ. Директор ЕПК запропонувала студентам надати свої пропозиції та зауваження щодо проходження практики для покращення організації практики в майбутньому.
Під час презентації звітів студентів їх керівники ставили запитання щодо особливостей проходження практики в тих чи інших організаціях, набутих ними знань та вмінь. Приємно вражена результатами практики була й керівник практики Ольга Кравченко. Вона висловила сподівання, що і в подальшому студенти старших курсів будуть демонструвати сумлінне ставлення до проходження практики та високі результати.
Також під час заходу студенти презентували результати роботи, виконаної ними під час проходження практики. Так, студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» Ангеліна Зайцева, Євгенія Полончук, Валерія Скрипник, Олена Бєляєва поділились своїм досвідом створення маршрутів екскурсій та організації діяльності готельного комплексу. Останніми свої звіти за результатами проходження навчально-ознайомлювальної практики представили першокурсники спеціальностей «Соціальна робота» та «Видавнича справа та редагування». Зокрема, з презентаціями виступили майбутні журналісти Ольга Різенко, Мар’яна Сарапій і Микита Сіряков. Вони розповіли про цікаві зустрічі з фахівцями видавничої та журналістської галузей, цікаві екскурсії. Так, вони відвідали Видавничий дім «Кераміст», видавництво ЗНУ, «Х-пресс», зустрілися з головним редактором газети «Індустріальне Запоріжжя» Володимиром Дупаком, редакторами та журналістами Віталієм Бабенком і Тетяною Татарінцевою. За результатами зустрічей та екскурсій студенти підготували журналістські матеріали.
Загалом під час практики студенти оволоділи теоретичними та практичними основами організаційно-управлінської, адміністративно-господарської та інформаційно-аналітичної діяльності в галузі туризму, соціальної роботи, видавничої діяльності, а також отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірити рівень своїх знань і навичок. Учасники заходу відзначили високий рівень проведення конференції та зазначили, що під час проходження практики вони отримують безцінний досвід та унікальну можливість опанувати майбутню професію.

Олена Переверзєва

Схожі новини