Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Надія» ЗНУ стала кращою у Відкритому літньому Кубку КВК

Команда «Надія» ЗНУ стала кращою у Відкритому літньому Кубку КВК

01.07.2014 10:59 КВК перемога

Минулого тижня у БК Металургів відбулися ігри Відкритого літнього Кубка КВК, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України.

За звання найвеселіших і найкмітливіших цього разу змагалися 11 запорізьких команд: «Надія» та «Молодіжна запорізька національна збірна» (Запорізький національний університет), «Папа обалдел», «Запорізький вектор – Машинка» та «Гагарін» (Запорізький національний технічний університет), «Культурна столиця» (Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ), збірна команда Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, «Всі свої» та «Електрофарез» (команди «Запоріжсталь») і «Молодая лошадь» (ПАТ «Запоріжтрансформатор»).
Команди – як добре відомі запорізьким шанувальникам КВК, так і ті, для кого ця гра стала дебютом на великій сцені, –демонстрували свої таланти у конкурсах «Привітання» та «П’ять жартів».
Гумор гравців КВК та їх акторські здібності оцінювало досвідчене журі у складі директора Обласного центру патріотичного виховання молоді Марини Шконди, помічника генерального директора ВАТ «Запоріжсталь» – керівника управління справами адміністрації Сергія Ільченка, заступника декана факультету соціології та управління ЗНУ Едуарда Гугніна, чемпіона Вищої ліги КВК Ігоря Зелененка й автора команди КВК «Харківські менти» Дмитра Ярмоленка.
За результатами напруженої боротьби кубок Клубу веселих і кмітливих отримала команда Запорізького національного університету «Надія»; на другому місці – «Молодіжна запорізька національна збірна» (ЗНУ) та «Молодая лошадь» (ПАТ «Запоріжтрансформатор»). Третє місце розділили між собою команди «Запорізький вектор – Машинка» й «Гагарін» (обидві – із ЗНТУ). Крім того, окремо в номінації «Найкращий жарт» відзначили «Молодіжну запорізьку національну збірну».
Гравець команди-переможниці «Надія» Іван Столяревський у своєму інтерв’ю кореспонденту газети «Индустриальное Запорожье» зазначив: «Готуватися було важко, бо літом нелегко зібрати команду, однак, як бачите, – зібралися. Прийшли, виступили, перемогли, що ще треба в КВК? Нічого. Головне – емоції, все гаразд, усе класно. Спасибі велике всім глядачам, спасибі тим, хто нас підтримав, спасибі всім!».