Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 90 випускників Торгового коледжу ЗНУ отримали дипломи молодших спеціалістів

90 випускників Торгового коледжу ЗНУ отримали дипломи молодших спеціалістів

01.07.2014 11:47 Торговий коледж випускний вечір

Низку цьогорічних урочистих заходів з нагоди вручення дипломів відкрив Торговий коледж ЗНУ. Минулого тижня свої дипломи отримали випускники коледжу денної форми навчання спеціальностей «Бухгалтерський облік» (14 випускників) та «Товарознавство та комерційна діяльність» (76 випускників).

Під час урочистостей від імені керівництва ЗНУ проректор з питань науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков привітав молодих спеціалістів зі святом, побажав їм майбутньої самореалізації та досягнення своїх цілей, а також вручив їм дипломи.
Звертаючись до випускників, директор Торгового коледжу Тетяна Голомб і викладачі від щирого серця казали напутні прощальні слова своїм вихованцям, бажали не забувати рідний навчальний заклад, який встиг для кожного з них стати рідною домівкою, і, звичайно ж, друзів.
А студенти коледжу підготували для випускників святкову програму.