Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося додаткове зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

У ЗНУ відбулося додаткове зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

02.07.2014 15:30 ЗНУ додаткове ЗНО

2 липня на базі Запорізького національного університету відбулося додаткове зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів із фізики.

Перевірити свій рівень знань з цього предмету виявили бажання 367 абітурієнтів. Це були переважно мешканці Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим, а також випускники шкіл Запоріжжя.
Учасників додаткової сесії ЗНО в нашому виші зустрічали уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Бабкова та відповідальна за пункт тестування у ЗНУ, завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко.
Варто зазначити, що співробітники Запорізького національного університету створили усі необхідні умови для вдалого проходження абітурієнтами додаткової сесії ЗНО. Так, перед навчальним корпусом №2 працював стіл для довідок. Також біля пункту тестування був розташований інформаційний центр, де абітурієнти мали можливість отримати детальну інформацію щодо правил прийому на різні факультети нашого університету та коледжі.
Перед початком пробного тестування з фізики абітурієнтам провели інструктаж із правил проведення ЗНО та поведінки учасників під час тестувань. Загалом аудиторний фонд, який задіяли для проведення ЗНО з фізики, склав 25 аудиторій.
Із результатами тестування абітурієнти зможуть ознайомитися на своїх персональних сторінках на сайті УЦОЯО.
Вже завтра, 3 липня, у ЗНУ відбудеться додаткове пробне тестування з російської мови.

Олена Ярошенко

Схожі новини