Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася додаткова сесія ЗНО

У ЗНУ розпочалася додаткова сесія ЗНО

01.07.2014 14:40

Сьогодні в Україні розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання – 2014. Відповідно до Наказу МОН № 721 від 17.06.2014 року «Про додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання у Донецькій та Луганській областях», випускники шкіл, які зареєструвалися для участі у ЗНО, мають проходити тестування в інших областях України, зокрема у Запорізькому національному університеті.

Відповідно до графіку складання ЗНО сьогодні на базі нашого вишу відбулися тестування з географії. Кількість зареєстрованих учасників, які перевіряли рівень своїх знань з цього предмету, склала близько 430 осіб. Цього дня до Запоріжжя приїхали здебільшого мешканці Донецької області – Донецька, Маріуполя, Артемівська, Харцизька, Макіївки та інших.
У ЗНУ під час тестувань з географії були присутні: уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Бабкова та громадський спостерігач від Громадської мережі «ОПОРА» Леся Коротченко. Очолила роботу пункту тестування у ЗНУ завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко.
Поки учасники збиралися на ганку перед навчальним корпусом №2 в очікуванні списків осіб, зареєстрованих для участі у ЗНО, журналіст прес-центру мав можливість поспілкуватися з ними.
Данило Коваленко разом із мамою Валентиною Афансіївною приїхали з Донецька, аби скласти тестування з географії: «Я зареєструвався на сайті Українського центру оцінювання якості освіти й отримав запорошення пройти тестування на базі ЗНУ. Сьогодні складаю тести з географії, бо хочу отримати економічну освіту, швидше за все, – за напрямом «Облік та аудит». Документи для вступу буду подавати у кілька українських ВНЗ. Зараз поки що знайомлюся з умовами вступу та поселення».
Інша родина, яка сьогодні приїхала до ЗНУ, – Тетяна Ткаченко разом із мамою Ольгою Олександрівною. Вони прибули з Маріуполя. Тетяна також мріє стати економістом, проте хотіла б вступити до одного з вишів у рідному місті.
Учасників додаткової сесії ЗНО у Запоріжжі сьогодні приймають два пункти – на базі Запорізького національного університету та ЗНВК «Основа». У ЗНУ майбутніх абітурієнтів зустріли представники інформаційного центру пункту тестування ЗНО, надали їм потрібні консультації, запропонували черговий номер газети «Запорізький університет» та інформаційні матеріали, у яких міститься детальна інформація щодо умов проведення тестувань, а також правил прийому на різні факультети нашого університету та коледжі тощо. Перед початком тестування з географії відбувся інструктаж із правил проведення ЗНО та поведінки учасників під час тестувань.
На стендах біля навчального корпусу №2 учасники змогли ознайомитися зі списками та дізнатися номер аудиторії, в якій вони проходитимуть тестування. Загалом аудиторний фонд, який задіяли для проведення ЗНО, складає 29 аудиторій (по 15 осіб у кожній). Орієнтуватися в приміщенні учасникам тестування допомагали інструктори та спеціальні покажчики.
О 10.15 учасники ЗНО почали розходитися по аудиторіях, де відбувся ще один інструктаж. Тестування розпочалося об 11.00. Із результатами тестування абітурієнти зможуть ознайомитися на своїх персональних сторінках на сайті УЦОЯО.

Олена Хлистун