Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники ФІФ отримали дипломи та настанову від батьків: «Не забувайте своїх вчителів!»

Випускники ФІФ отримали дипломи та настанову від батьків: «Не забувайте своїх вчителів!»

04.07.2014 11:51 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології випускники

Цього року факультет іноземної філології ЗНУ підготував і випустив 52 магістри та 40 спеціалістів денної форми навчання та 82 – заочної.

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету іноземної філології відбулись у приміщенні ПК ім. В. Дроб’язка (8 навчальний корпус ЗНУ). Цьогорічних випускників гучними оплесками зустрічали викладачі факультету, батьки та гості заходу.
Першими вітали молодих фахівців проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков і декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна. Від імені ректорату ЗНУ та себе особисто Володимир Петрович побажав випускникам успіхів і наголосив, що вони – гордість нашого університету і майбутнє нашої країни! Він також запропонував їм продовжити підвищувати свою кваліфікацію або здобувати другу вищу освіту, що є в умовах сучасного ринку праці вкрай необхідним.
Декан факультету Галина Морошкіна від щирого серця привітала своїх вихованців і подякувала викладачам факультету іноземної філології за їхню нелегку освітянську працю, а батькам – за виховання сьогоднішніх випускників. А молодим людям Галина Федорівна побажала завжди нести мир і добро у світ. Вона також згадала, що за час навчання в університеті студентам, а відтепер випускникам факультету, довелося відвідати 2720 пар, вивчити кілька іноземних мов та навчитися здобувати знання. 16 із них вже працюють за фахом, 24 – побували за кордоном, взявши участь у різних мовних курсах або програмах академічного обміну тощо. Другий диплом – університету дю Мен (Франція) – отримають незабаром Аліса Храмова, Юлія Пономаренко та Ярославна Овчаренко. Дипломи з відзнакою здобули 22 магістра та 13 спеціалістів ФІФ денної форми навчання, а також 40 магістрів та 7 спеціалістів заочної форми навчання. Галина Федорівна також виказала побажання, аби випускники не забували відвідувати рідний факультет і розповідати про свої успіхи та досягнення. «До скорої зустрічі!» - висловила щирі сподівання декан від імені усіх викладачів факультету іноземної філології.
Свої вітання та настанови на адресу молодих фахівців висловили також завідувачі кафедр факультету іноземної філології – професори Юрій Зацний та Санія Єнікєєва, доценти Ірина Шаргай та Сергій Вапіров. Зокрема, Юрій Антонович присвятив випускникам власні вірші – «Марш выпускников факультета иностранной филологии» и «Марш >переводчиков». Проводжаючи у добру путь своїх випускників, декан і викладачі факультету наголосили, що їхні дипломи є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, адже випускники ФІФ володіють не однією, а трьома або навіть п’ятьма іноземними мовами – англійською, німецькою, французькою, іспанською та італійською.
У свою чергу, випускники та їхні батьки висловили слова вдячності керівникові рідного факультету та викладачам. Зворушливим був виступ колишніх студенток, а тепер вже молодих колег, Надії Поваліхіної і Таїсії Іщенко. Зі сльозами на очах вони прощалися з рідним факультетом та улюбленими наставниками, а наостанок на пам’ять подарували кафедрі романської філології та перекладу у особі її керівника – Ірини Шаргай – власноруч зроблену картину. Не менш хвилюючими стали виступи батьків випускників – Ольги Ільвівської, Любові Овчаренко й Оксани Кириченко, які від імені усіх батьків висловили вдячність за чуйне серце та надійне плече, яке їхні діти відчували повсякчас протягом усіх років навчання у ЗНУ. А до випускників від імені усіх батьків Ольга Ільвівська звернулася із проханням: «Не смійте забувати своїх вчителів»!
А довгоочікуваною кульмінацією заходу стало вручення дипломів молодим спеціалістам і магістрам напрямів підготовки «Англійська (німецька, французька, іспанська) мова та література» та «Переклад (англійська, німецька, французька)».
Наприкінці урочистого вечора усі присутні в залі виконали студентський гімн «Гаудеамус». Свої пісенні та хореографічні номери подарували присутнім студенти та випускники факультету іноземної філології – Тетяна Котова, Аліса Кривошеєва, Євгенія Кондрашова, Світлана Чуйко та Микита Прецер.

Олена Хлистун

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини