Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан факультету менеджменту Ірина Шавкун: «Сьогодні - день народження нових фахівців»

Декан факультету менеджменту Ірина Шавкун: «Сьогодні - день народження нових фахівців»

04.07.2014 14:13 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту вручення дипломів

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам відбулися сьогодні на факультеті менеджменту ЗНУ. Цього року документи про вищу освіту отримали близько 180 бакалаврів і спеціалістів денної та заочної форм навчання.

Завітали на святковий захід проректор з питань науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики Володимир Волков, декан факультету менеджменту Ірина Шавкун і завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов.
У вітальному слові від імені ректорату ЗНУ Володимир Волков зазначив, що нинішні випускники, починаючи доросле життя, мають великі переваги – молодість, енергію та знання, а диплом Запорізького національного університету обов’язково допоможе їм у самореалізації та професійному становленні. А Ірина Шавкун зазначила, що цей день є днем народження нових фахівців. Вона побажала випускникам, аби цей день надовго залишився в їхній пам’яті, адже він радісний і сумний водночас: радісний – бо йдуть вони у доросле життя, а сумний – бо покидають рідні стіни факультету й університету. Також Ірина Григорівна порадила молоді підтримувати з друзями, яких вони знайшли під час навчання, та викладачами не лише професійні, а й дружні стосунки. Безперечно свято супроводжувалося позитивними емоціями та посмішками, але усвідомлення того, що випускники залишають дружню університетську родину, додавало нотки суму. Усі разом із посмішкою згадували вступні іспити, сесії, університетські заходи та студентські будні.
Першими довгоочікуваний диплом із відзнакою з рук Володимира Волкова отримали випускники факультету менеджменту, які навчалися за ОКР «Спеціаліст». Ірина Шавкун і Дамір Бікулов урочисто вручили дипломи всім іншим випускникам.
Наприкінці урочистостей Дамір Тагірович побажав молодим фахівцям щастя, здоров’я та «У щасливу путь!»
Варто зазначити, що багато випускників уже працевлаштовані. Вони успішно застосовують отримані знання і навички, працюючи як у Запоріжжі, так і в інших містах. Більшість бакалаврів планують продовжити навчання за ОКР «Магістр» і «Спеціаліст» на факультеті менеджменту Запорізького національного університету.

Ксенія Назаренко

Схожі новини