Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася додаткова сесія ЗНО з української мови та літератури

У ЗНУ відбулася додаткова сесія ЗНО з української мови та літератури

04.07.2014 14:34 Додаткова сесія ЗНО з української мови та літератури

4 липня в Запорізькому національному університеті відбулося додаткове зовнішнє незалежне оцінювання знань абітурієнтів з української мови та літератури. На додаткову сесію ЗНО з української мови зареєструвалося 337 осіб.

У ЗНУ майбутніх абітурієнтів зустріли представники інформаційного центру пункту тестування ЗНО, надали їм потрібні консультації та додаткові матеріали, у яких міститься детальна інформація щодо умов проведення тестувань, а також правил прийому до ЗНУ. Крім того, на додаткову сесію ЗНО завітала представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Сур.
Відповідальна за пункт тестування у ЗНУ, завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко зауважила, що Запорізький національний університет є одним із 13 пунктів тестування в Запоріжжя. Також додаткові пункти для тестування є в м. Бердянську. Загалом у Запоріжжі та Запорізькій області додаткову сесію ЗНО складають близько 4,5 тисячі осіб.
Традиційно перед початком тестування для всіх його учасників був проведений інструктаж щодо правил успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання та розподіл по аудиторіях.
Розпочалось тестування об 11 ранку і тривало 3 години. Протягом цього часу абітурієнти мали можливість продемонструвати теоретичні та практичні знання з української мови під час виконання тестових завдань та творчої роботи.
Тестові завдання ЗНО будуть перевірятися за допомогою комп’ютерної програми, а творче завдання - екзаменаторами Українського центру оцінювання якості освіти.
Про результати ЗНО з української мови та літератури абітурієнти можуть дізнатися тільки протягом 3-5 днів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Олена Переверзєва