Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учора - першокурсники, сьогодні – випускники біологічного факультету

Учора - першокурсники, сьогодні – випускники біологічного факультету

04.07.2014 14:37 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет випускники

Сьогодні відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам ОКР «Магістр» і «Спеціаліст» біологічного факультету ЗНУ. У цьому році біологічний факультет ЗНУ підготував 321 бакалавра, спеціаліста та магістра; 42 особи отримали дипломи з відзнакою.

Під звуки гімну України розпочався святковий вечір із нагоди вручення дипломів магістрам і спеціалістам денної та заочної форм навчання біологічного факультету. Розділити радість разом із випускниками та привітати їх у цей знаменний день на факультет завітали почесні гості - директор Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації Сергій Карпій і начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Мирослав Полуліх, а також перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана з наукової роботи Віра Копійка, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський і завідувачі інших кафедр біологічного факультету, викладачі, батьки та гості.
Відкрив церемонію вручення дипломів перший проректор Олександр Бондар. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Трохи сумно, що стіни нашого університету сьогодні залишать такі гарні, цілеспрямовані, амбітні молоді фахівці з біології, екології та хімії. Проте такого роду заходи є джерелом натхнення для усіх керівників і викладачів факультетів ЗНУ, бо саме ви є втіленням результату їхньої нелегкої праці. Не забувайте свій рідний факультет, тут ви завжди знайдете дружню підтримку та мудру пораду».
Олександр Григорович побажав усім випускникам-біологам подальших успіхів, а також вручив магістрам дипломи з відзнакою та грамоти за активну участь у громадському, спортивному та науковому житті університету.
Вітаючи молодих фахівців з успішним завершенням їхнього навчання у ЗНУ, директор Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА Сергій Карпій зауважив: «Багато хто з випускників біологічного факультету ЗНУ працює зараз у Департаменті екології та природних ресурсів нашої області, в екологічних установах та на підприємствах Запоріжжя. Я чую завжди лише схвальні відгуки про роботу цих фахівців». У свою чергу, начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Мирослав Полуліх відзначив високий рівень підготовки випускників ЗНУ: вони сьогодні успішно працюють у лісових і мисливських господарствах нашої області та України; багато хто з них обіймає керівні посади на підприємствах цієї галузі. Обидва керівника побажали молодим фахівцям розвиватися і розбудовувати економіку та господарство нашої країни.
Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик вітала не лише випускників, а й їхніх батьків і викладачів зі святом: «Сумно прощатися з нашими випускниками, - виказала вона одностайну думку присутніх на святі, - адже усі роки, проведені разом у стінах нашого факультету, ми відчували себе єдиною, дружною родиною. Передусім, бажаю вам, молоді й прекрасні наші вихованці, бути добрими людьми! І пам’ятайте ваших викладачів, які не лише ділилися з вами знаннями, а й докладали до вашого виховання частку власної душі».
Людмила Олександрівна привітала і висловила вдячність за виховання молодого покоління професорсько-викладацькому складу факультету та батькам випускників. Вона запросила усіх збиратися разом щороку 1 квітня на День біологічного факультету.
Почесні гості факультету, декан та завідувачі кафедр вручили дипломи 54 магістрам денної та заочної форм навчання спеціальностей «Біологія», «Хімія» та «Екологія», а також 111 спеціалістам з «Хімії», «Екології», «Прикладної ентомології», «Фізіології людини та тварини», «Біоекології та Садово-паркового господарства», «Біохімії та імунології» і «Мисливствознавства. Іхтіології та аквакультури».
Від імені випускників вдячність на адресу викладачів висловила Світлана Стрешна. Добрими словами згадали також своїх перших кураторів – Олену Дубову, Наталію Костюченко та Вікторію Перетятько. Вдячні вихованці привітали усіх своїх наставників квітами та оплесками.
Церемонія вручення дипломів доповнювалися пісенними та хореографічними номерами, які підготували для учасників свята Єлизавета Верба, Аліна Оруджова й інші. Насамкінець свята його учасники зробили спільні фото разом із деканом та викладачами - на довгу пам’ять.

Олена Хлистун

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини