Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ вручили дипломи випускникам

На математичному факультеті ЗНУ вручили дипломи випускникам

04.07.2014 10:57 Все Факультети Математичний Математичний факультет

4 липня на математичному факультеті Запорізького національного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів 192 випускникам денної та заочної форм навчання.

Ведучими свята виступили Богдан Підлисецький та Інна Старченко.
Церемонія вручення дипломів на математичному факультеті традиційно розпочалася під звуки гімну України. Привітати цьогорічних випускників із визначною для них подією завітали студенти і викладачі факультету, а також їхні батьки та друзі.
На початку заходу з вітальними словами до дипломованих фахівців звернувся проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Він побажав усім випускникам, незважаючи на перешкоди, завжди досягати поставленої мети і постійно рухатися вперед до нових звершень і перемог.
Декан математичного факультету, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк також привітав випускників зі святом та побажав їм не зупинятися на досягнутому, продовжувати вчитися протягом усього життя та вдосконалюватися у професійній діяльності.
В свою чергу, заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри прикладної математики Наталія Кондрат’єва привітала випускників із успішним завершенням навчання від імені усіх викладачів математичного факультету.
Першими свої довгоочікувані дипломи отримали 43 магістри та спеціалісти, які завершили навчання з відзнакою. Дипломи випускникам вручив декан факультету Сергій Іванович.
Право вручити дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр» і «Спеціаліст» було надано завідувачам кафедр математичного факультету: д.ф.-м.н., професору Аркадію Приварникову, к.т.н., доценту Сергію Борі, а також заступнику декана Наталії Кондрат’євій.
Крім того, під час заходу свої дипломи отримали і випускники освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» з спеціальностей «Математика», «Інформатика», «Прикладна математика» та «Програмна інженерія». Завідувач кафедри математичного аналізу, к.т.н., доцент Сергій Гребенюк побажав молодим спеціалістам продовжити навчання на старших курсах математичного факультету на такому ж високому рівні.
Завершилося свято вручення дипломів випускникам, як завжди, під гімн математичного факультету.

Олена Ярошенко

Схожі новини