Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан факультету журналістики Володимир Манакін: «Запорука формування сучасного журналіста – професійне медійне інтелектуальне мислення»

Декан факультету журналістики Володимир Манакін: «Запорука формування сучасного журналіста – професійне медійне інтелектуальне мислення»

09.07.2014 10:23 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики вручення дипломів

8 липня отримали дипломи про вищу освіту 30 магістрів (11 з них – із відзнакою) та 52 спеціалісти (18 – із відзнакою) факультету журналістики Запорізького національного університету.

Розпочалося свято гімном України, а його ведучими виступили цьогорічні випускники факультету журналістики – Анна Павленко та Каріна Лабань.
На початку врочистого заходу з привітаннями звернувся до присутніх проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Грамотами за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова за активну громадську та наукову діяльність, участь у житті факультету й університету він нагородив студентів-випускників: Дар'ю Андрєєву, Анастасію Борисенко, Катерину Вавілову, Дмитра Короля, Каріну Лобань, Антоніну Мар’їну й Анну Павленко.
Привітав випускників і вручив дипломи з відзнакою магістрам декан факультету журналістики Володимир Манакін. Він побажав молодим фахівцям розвивати професійне медійне мислення, не втрачати віру в себе, постійно піднімати планку своїх професійних можливостей і гідно долати цю висоту.
Також для вручення дипломів на захід завітали викладачі факультету – заступники декана з виховної роботи Наталія Тяпкіна та з профорієнтаційної роботи Інна Стащук, завідувач кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Олена Семенець, а також журналісти-практики та поліграфісти – редактор програм ТК «Запоріжжя» Ольга Вакало, головний редактор видання «Запорізька правда» Алла Кобинець і генеральний директор Видавничого будинку «Кераміст» Дмитро Плеханов.
У цей святковий день почесні грамоти за активну участь у житті факультету отримали 13 студентів, зокрема Анна Павленко («Студент-учений- 2013») та Дар’я Андрєєва («Студент-журналіст року»).
Варто зазначити, що усі випускники спеціальності «Видавнича справа та редагування» цього року отримали дипломи з відзнакою. Для викладачів своєї кафедри вони підготували приємний подарунок – відеоролик «Дякуємо, що виростили з любов’ю».
А наприкінці свята присутнім продемонстрували відеопрезентацію, у якій кожного викладача факультету порівняли з відомими акторами, співаками, супергероями, героями мультиплікаційних фільмів та ін. Завершився захід гучними оплесками викладачам і спільним фото на згадку.

Ксенія Назаренко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини