Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

09.07.2014 13:57 Все Факультети Соціології та управління Вручення дипломів ФСУ

9 липня на факультеті соціології та управління ЗНУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2014 року. Цього року документи про здобуття вищої освіти отримали 66 спеціалістів і магістрів денного та заочного відділень за спеціальностями «Соціальна робота», «Політологія» та «Соціологія»; із них – 20 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Традиційно свято розпочалося гімном України. Ведучими урочистої програми виступили представники студентської ради факультету - Олег Наумовський і Ганна Куценко.
Святковий захід відкрив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ, д. п. н., професор Олександр Гура. Він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті, вручив дипломи та висловив сподівання, що отримані ними ґрунтовні знання забезпечать їм подальше професійне становлення. Також Олександр Іванович запевнив молодих фахівців у тому, що двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті.
У свою чергу, декан факультету ФСУ, д.ф.н., професор Максим Лепський, вітаючи випускників, зазначив: «Нехай отримані вами знання стануть запорукою подальших успіхів і звершень на благо нашої держави. А викладачі факультету завжди вас підтримають у ваших прагненнях». Також Максим Анатолійович додав, що серед студентів і випускників факультету є ті, кого призвали до лав Збройних сил України, і вони з честю виконують цю місію. Він побажав їм гарної служби, швидкого повернення до мирного життя і професійного зростання.
Випускниця 2013 року, магістр спеціальності «Соціальна робота» Анна Ломова зачитала клятву випускників ФСУ та побажала їм із честю нести звання випускників факультету соціології та управління ЗНУ. А студентки ФСУ Світлана Романенко (2 курс, напрям підготовки «Соціологія») та Ганна Куценко (1 курс, напрям підготовки «Політологія») підготували винуватцям свята, викладачам і гостям пісенні композиції.
Із щирими словами вітань звернувся до колишніх студентів і завідувач кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук Тарас Бутченко. Він висловив переконання в тому, що світле майбутнє нашої держави ми створимо власними руками, а також побажав випускникам особистого щастя, успіхів у роботі, ніколи не зупинятись на досягнутому, рухатися вперед, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані та займатися громадською роботою. До цих привітань приєдналась і доцент кафедри політології, к.ф.н., професор Тетяна Ніколаєва, яка побажала дипломованим фахівцям здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, професійного становлення та правильного оточення, що і є важливою запорукою досягнення успіху.
Також почесну місію вручення дипломів випускникам виконали представники професорсько-викладацького складу факультету: докторант кафедри соціальної філософії та управління Ігор Капріцин, заступник декана з виховної роботи, к.ф.н., к.п.н., доцент кафедри соціальної філософії та управління Ганна Бойко, старший викладач кафедри політології, кандидат політичних наук Наталя Лепська, к.ф.н., доцент кафедри соціології Ігор Кудінов, к.ф.н., старший викладач кафедри соціології Інна Ротарєва, к.ф.н., заступник декана з навчальної роботи Тетяна Бірюкова та заступник декана з наукової роботи, к.с.н., доцент Едуард Гугнін.
Крім того, грамотами-подяками від декана факультету були нагороджені найактивніші студенти-випускники: Анна Ломова, Яна Черкун, Юлія Скойбіда, Аліна Федченко, Юлія Гапон, Дар’я Парасюк, Анастасія Ладика, Ксенія Орлова та Євгенія Коваленко.
Наприкінці свята випускники, викладачі та гості були запрошені на майданчик біля першого навчального корпусу, для того, аби за традицією запустити вимпел дружби та мрій. Цю почесну місію виконали випускники-відмінники 2014 року: магістр Аліна Федченко та спеціалісти Юлія Гапон і Віталій Проценко.

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини