Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр вивчення іноземних мов ЗНУ продовжує готувати випускників-бакалаврів за програмою вступного іспиту з іноземної мови до магістратури

Центр вивчення іноземних мов ЗНУ продовжує готувати випускників-бакалаврів за програмою вступного іспиту з іноземної мови до магістратури

11.07.2014 11:31 Центр вивчення іноземних мов

11 липня у Центрі вивчення іноземних мов Запорізького національного університету відбулося чергове вручення сертифікатів слухачам підготовчих курсів з іноземних мов (англійської мови), які готуються до складання вступного іспиту з іноземної мови до магістратури. Цього разу свої сертифікати отримали 9 студентів-випускників ОКР «Бакалавр» ЗНУ.

Директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко привітала випускників і побажала їм успіху під час складання іспиту. Також вона зазначила, що протягом навчання студенти засвоїли досить складну програму, що сприяло підвищенню їхнього рівня володіння англійською мовою.
Фахівці Центру вивчення іноземних мов вже четвертий рік поспіль готують студентів до вступного екзамену з іноземної мови до магістратури з урахуванням програми вступного випробування. Курси тривають 40 академічних годин, що дозволяє слухачам максимально підготуватися до іспиту.
Цього року пройти підготовку виявили бажання близько 50 студентів випускних курсів як нашого вишу, так і інших вищих навчальних закладів Запоріжжя.
Проведення іспиту з іноземної мови для вступу на ОКР «Магістр» відбудеться 5 серпня, тож до кінця липня усі охочі ще мають можливість пройти підготовку до цього екзамену в Центрі вивчення іноземних мов.
Для отримання додаткової інформації щодо навчання у Центрі звертайтеся за адресами: вул. Жуковського, 66 Б (2 навчальний корпус ЗНУ), ауд. 108 та вул. Жуковського, 55 А (6 навчальний корпус ЗНУ), ауд. 111 або телефонуйте: (061) 228-75-17, 066-684-29-11.

Олена Ярошенко

Схожі новини