Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ розширює кордони міжнародної співпраці

ЗНУ розширює кордони міжнародної співпраці

14.07.2014 16:27 Візит Співпраця

14 липня до Запорізького національного університету з робочим візитом завітали ректор Волинського інституту економіки та менеджменту (м. Луцьк) Артур Горбовий і перший проректор ВІЕМ Оксана Степанюк. Мета візиту – розширення співпраці між ЗНУ та польськими вищими навчальними закладами.

Під час свого перебування в нашому виші поважні гості зустрілись із ректором ЗНУ Миколою Фроловим і проректором з питань науково-педагогічної роботи Володимиром Волковим.
Ректор ВІЕМ Артур Горбовий запропонував керівництву нашого університету разом із Старопольською вищою школою в Кельцях (Польща) створити спільний факультет на базі ВІЕМ із метою розширення спектру філологічних спеціальностей у рамках інтеграції в європейський освітній простір. Також він наголосив, що реалізація цього проекту дозволить розширити кордони міжнародного співробітництва ЗНУ завдяки стажуванням, програмам обміну студентами та викладачами, програмам подвійних дипломів тощо.
Ректор ЗНУ Микола Олександрович підтримав пропозицію Артура Юліановича та висловив думку щодо подальшої плідної співпраці між нашим вишем, Волинським інститутом економіки та менеджменту й Старопольською вищою школою в Кельцях.
Наприкінці заходу проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков провів для гостей екскурсію нашим університетом. Крім того представники ВІЕМ відвідали «Музей авіації Мотор Січ», Національний заповідник «Хортиця» та Музей історії запорізького козацтва.

Олена Ярошенко

Схожі новини