Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває вступна кампанія у коледжах ЗНУ

Триває вступна кампанія у коледжах ЗНУ

21.07.2014 11:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Торговий коледж Вступна кампанія

У Торговому й Економіко-правничому коледжах Запорізького національного університету триває вступна кампанія. Кожного дня до цих навчальних закладів подають документи десятки абітурієнтів, що свідчить про їхню затребуваність серед молоді Запоріжжя й інших міст України.

Станом на 21 липня до Торгового коледжу ЗНУ подали заяви на вступ вже 195 абітурієнтів. Найбільшою популярністю цього року користуються такі спеціальності, як «Товарознавство та комерційна діяльність» (79 заяв) і «Виробництво харчової продукції» (59 заяв).
За словами директора Торгового коледжу Тетяни Голомб, цьогорічна вступна кампанія проходить досить організовано та планомірно. Абітурієнти подають документи до відбіркової комісії без будь-яких проблем та без черг.
У Економіко-правничому коледжі ЗНУ вступна кампанія також у самому розпалі. Понад 700 абітурієнтів обрали цей навчальний заклад для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», серед них близько 500 – випускники 9 класів, майже 200 – випускники 11 класів.
Найбільший конкурс цього року спостерігається на такі спеціальності, як «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Туристичне обслуговування», «Видавнича справа та редагування» і «Бухгалтерський облік».
Директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова зазначила, що кількість абітурієнтів постійно зростає, тому на більшості спеціальностей цього року буде конкурс. Навіть на 11 існуючих пільгових місць було подано вже 19 заяв. Наприклад, на 1 пільгове місце спеціальності «Правознавство» подали заяви 7 вступників.
Великою популярністю серед абітурієнтів користується також нова спеціальність «Соціальна педагогіка» - на неї вже подали заяви більше 40 майбутніх студентів.
Варто зазначити, що у коледжі бажають навчатися не лише мешканці нашої області, а й молодь із Херсонської, Дніпропетровської областей та ін.
Окрім того, Олена Євгенівна відзначила високий рівень підготовки майбутніх першокурсників. З усіх зареєстрованих абітурієнтів 25 мають атестати з відзнакою.
Нагадаємо, що прийом документів на навчання у Торговому й Економіко-правничому коледжах ЗНУ триватиме для випускників 9 класів до 24 липня, для випускників 11 класів - до 1 серпня.

Олена Ярошенко

Схожі новини