Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному розпочалися творчі конкурси

У Запорізькому національному розпочалися творчі конкурси

21.07.2014 16:03

Cьогодні, 21 липня, у Запорізькому національному університеті розпочалися творчі конкурси для абітурієнтів, що вступають на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на напрями підготовки «Театральне мистецтво», «Журналістика», «Спорт», «Фізичне виховання» та «Здоров’я людини».

Програма випробувань для напряму підготовки «Театральне мистецтво» складається з трьох завдань – виконання літературних творів, перевірка музичних і пластичних здібностей, етюдна робота. Вступники напряму «Журналістика» мають виконати два завдання. Перше - написати замітку, нарис або текст свого виступу на класних зборах. Друге завдання передбачає написання творчої роботи на одну із запропонованих тем. Абітурієнтів, що вступають на напрями підготовки «Фізичне виховання», «Спорт» і «Здоров’я людини», оцінюватимуть за якістю виконання фізичних вправ – гімнастичних, легкоатлетичних, фізичної підготовки з багатоборства. Абітурієнтам з особливими потребами необхідно буде скласти тестові завдання.
Перша сесія творчих конкурсів має наступний вигляд: «Журналістика» - 21 липня; «Фізичне виховання» - 21-22 липня; «Здоров’я людини» - 24-25 липня; «Театральне мистецтво» - 21, 24 липня.
Друга сесія розпочнеться вже цього тижня і має такий розклад: «Журналістика» - 26 липня; «Фізичне виховання» - 26-27 липня; «Здоров’я людини» - 29 липня; «Театральне мистецтво» - 26, 29 липня; «Спорт» - 28 липня.
З детальною інформацією про вступну кампанію ЗНУ ви можете ознайомитися на офіційному сайті приймальної комісії Запорізького національного університету – web.znu.edu.ua/pk/