Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сезон оздоровлення та відпочинку працівників ЗНУ у самому розпалі

Сезон оздоровлення та відпочинку працівників ЗНУ у самому розпалі

22.07.2014 11:59 ЗНУ профспілковий комітет відпочинок

Представники профспілкового комітету Запорізького національного університету залучають студентів, працівників нашого вишу та їхніх дітей до літнього відпочинку та оздоровлення на базах університету – у спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» та на біостанції-профілакторію на острові Хортиця.

Цього року 370 студентів та працівників ЗНУ вже оформили путівки та відпочивають у спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» (смт. Кирилівка). Заступник голови профспілкового комітету ЗНУ Тетяна Яцун зазначила, що порівняно з минулим роком активність відпочивальників трішки менша, але до кінця літнього сезону ще є час і в усіх охочих є змога скористатися можливістю оздоровитися на базах нашого університету.
До дитячих оздоровчих таборів «Зміна» та «Лазурна веселка», які також знаходяться у Кирилівці, поїхали провести літні канікули 25 дітей працівників університету, а ще 3 відпочивають у таборі «Червона гвоздика» у місті Бердянськ.
Варто зазначити, що до початку сезону літніх відпусток і канікул працівники адміністративно-господарської частини провели ремонтні роботи на території оздоровчих баз ЗНУ. У спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» зробили поточний ремонт – пофарбували будиночки, переклеїли шпалери, замінили електричні дроти, розетки, замінили крівлю на їдальні, полагодили систему постачання холодної та гарячої води тощо. А на території біостанції-профілакторію ще й замінили труби каналізації та водопостачання з металевих на пластикові, а також висадили біля тисячі різних квітів.
У закладах оздоровлення та відпочинку організоване якісне харчування та медичне обслуговування, на відповідному рівні проводиться культурно-освітня та фізкультурно-оздоровча робота. Можна з упевненістю сказати, що в оздоровчих закладах ЗНУ створені всі умови для повноцінного відпочинку та відновлення здоров'я.

Ксенія Назаренко

Схожі новини