Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочинається «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

У ЗНУ розпочинається «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

07.08.2014 12:04 Все Факультети Вступна кампанія

Завтра, 8 серпня, у Запорізькому національному університеті розпочнеться «третя хвиля» зарахування вступників на бюджетну форму навчання. Наказ про зарахування до ЗНУ буде оприлюднений вже у понеділок, 11 серпня.

Зі скоригованим за результатами «другої хвилі» рейтингом можна буде ознайомитися завтра біля ІІ навчального корпусу ЗНУ або на сайті. Абітурієнти, які увійшли до списків рекомендованих до зарахування, мають подати у приймальну комісію оригінали документів. Зробити це можна до 10 серпня включно.

11 серпня до 15:00 будуть оприлюднені списки абітурієнтів, зарахованих на бюджетну форму навчання. Зарахування ж вступників за кошти фізичних, юридичних осіб триватиме до 18 серпня.