Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ виборола золоту та три срібні медалі на Чемпіонаті світу

Випускниця ЗНУ виборола золоту та три срібні медалі на Чемпіонаті світу

14.08.2014 11:53 спорт перемога

Відома запорізька спортсменка, заслужений майстер спорту, випускниця Запорізького національного університету Світлана Бондаренко здобула «золото» і три «срібла» під час Чемпіонату світу з плавання серед ветеранів.

У змішаній естафеті 4х50 метрів вільним стилем Світлана виборола перше місце разом із пловцями Наталією Худяковою, Євгеном Котрягою й Володимиром Ткаченком. Ще дві срібні медалі наша спортсменка здобула під час змішаної та жіночої естафет 4x50 метрів комплексним плаванням. Крім того, вона припливла другою в індивідуальній дисципліні, під час змагання на дистанції 50 метрів брасом.

Як повідомляє запорізький портал новин «Проспорт», усього українська команда під час Чемпіонату світу в Монреалі (Канада) додала до своєї скарбнички три золоті, шість срібних та одну бронзову нагороду.