Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсникам ЗНУ розповіли про процедури поселення і правила поведінки в гуртожитках

29.08.2014 10:38 Все Факультети Університет гуртожиток

29 серпня біля гуртожитку ЗНУ № 3 відбулася зустріч студентів-першокурсників та їхніх батьків із представниками адміністрації нашого вишу. Помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, керівник відділу з виховної роботи Світлана Кондратенко та провідний фахівець цього відділу Тетяна Баланюк розповіли присутнім про особливості процедури цьогорічного поселення, а також про умови проживання в гуртожитках Запорізького національного університету.

На початку зустрічі помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова звернулася до батьків першокурсників, аби пояснити їм, чим зумовлені особливості цьогорічного поселення до гуртожитку. «У зв’язку із напруженою ситуацією у нашій країні, ми цього разу отримали рекордну кількість заяв від охочих мешкати в гуртожитках – більше 660. У тому числі, таке бажання висловило багато студентів з інших населених пунктів, зокрема тих, хто приїхав до Запоріжжя із зони АТО. Сьогодні, 29 серпня, до нас мають змогу поселитися 240 людей, а на черзі – ще 400. Відбір тих, хто матиме право мешкати у них буде досить суворим», - зазначила помічник ректора.

За словами Наталії Валентинівни, цього року студенти старших курсів будуть проживати в кімнатах на 2 особи, а першокурсники – у більших помешканнях, розрахованих на 4 людини. Оскільки раніше в останніх мешкали по три студенти, то поселення четвертого у ці приміщення проводитиметься поступово, залежно від закупівлі двоповерхових ліжок.

Керівник відділу з виховної роботи Світлана Кондратенко розповіла присутнім про правила проживання в гуртожитку. Також попередила, що всіх порушників, які заважатимуть навчатися і відпочивати іншим мешканцям, будуть виселяти протягом двох тижнів.

За словами Світлани Вікторівни, керівництво ЗНУ не лише уважно слідкує за належною поведінкою студентів та за санітарним станом їхніх кімнат і поверхів гуртожитків, але й створює всі необхідні умови для цікавого дозвілля молоді. Усі ініціативи мешканців щодо проведення різноманітних творчих конкурсів завжди знаходять підтримку у співробітників відділу з виховної роботи, а університет забезпечує призи для заохочення переможців таких змагань.

Провідний фахівець відділу з виховної роботи Тетяна Баланюк у своєму виступі детально розглянула всі важливі моменти процедури цьогорічного поселення до гуртожитків і порадила студентам найкращий алгоритм із її проходження.

На завершення зустрічі, після того, як усім студентам роздали необхідні для поселення документи, Наталія Воронова і Світлана Кондратенко в індивідуальному порядку дали відповіді на всі питання, які виникли у першокурсників та їхніх батьків.

Таміла Тарасенко