Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсників Економіко-правничого коледжу ЗНУ прийняли у студенти

Першокурсників Економіко-правничого коледжу ЗНУ прийняли у студенти

29.08.2014 14:57 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж посвята у студенти

29 вересня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Захід організували заступник директора з виховної роботи Інна Кирилова і активісти студентської ради коледжу. Серед присутніх на святі був майже весь викладацький склад коледжу, куратори груп, студенти старших курсів і головні винуватці свята – першокурсники, яких гостинно за доброю українською традицією зустріли хлібом-сіллю.

На початку заходу перед першокурсниками виступила директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова, яка привітала всіх із початком нового навчального року, побажала успіхів і досягнень у навчанні і творчості, впевненості у виборі майбутнього фаху, стабільності і добробуту в країні та в родинах. Вона запросила першокурсників до дружньої родини Економіко-правничого коледжу та висловила переконання, що кожен першокурсник обов’язково знайде у коледжі заняття по душі і буде займатись наукою, спортом чи вести активне громадське життя в студентській раді. «Навчання в Економіко-правничому коледжі – це перший крок до вищої освіти, майже 200 цьогорічних випускників вступили до ЗНУ на старші курси», - зазначила Олена Євгенівна.
Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації були відзначені викладачі Економіко-правничого коледжу Наталія Калашнікова (викладач математики), Наталія Труш (викладач української мови), Олена Циммерман (викладач інформатики) та Максим Носик (викладач історії).
Також першокурсникам презентували відеоролик-привітання для знайомства із адміністрацією коледжу, заступниками з навчальної та виховної роботи, завідувачами гуманітарним, підготовчим відділенням та завідувачем практикою, особливостями навчальної програми за 9 спеціальностями, організацією роботи коледжу, матеріально-технічною базою та студентським життям.
Продовжилося свято клятвою, яку виголосили студенти першого курсу. Вони щиро присяглися, що всі будуть старанно вчитися задля розвитку регіону і держави та з гідністю нести звання студента. Також вони пообіцяли шанувати та піклуватися про збереження традицій Економіко-правничого коледжу і Запорізького національного університету.
Кульмінацією заходу став виступ студентки економічного факультету ЗНУ Аліни Сур, яка подарувала першокурсникам патріотичну пісню про Україну. Після урочистої частини організатори заходу та представники студентської ради коледжу провели для першокурсників лекцію «Україна – це єдина держава», а також екскурсію студмістечком. Тепер першокурсники дійсно здобули статус студентів, приєднавшись до великої родини ЗНУ.

Олена Переверзєва

Схожі новини