Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокурсники факультету менеджменту зустрілися з генеральним директором ТОВ «Електропривод»

Старшокурсники факультету менеджменту зустрілися з генеральним директором ТОВ «Електропривод»

09.09.2014 16:48 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту зустріч із роботодавцем працевлаштування

У ЗНУ традиційно відбуваються зустрічі із роботодавцями обласних, українських та міжнародних підприємств, компаній та організацій. У рамках довготривалої співпраці факультету менеджменту та запорізького ТОВ «Електропривод» пройшла сьогоднішня зустріч студентів-менеджерів із керівниками підприємства - генеральним директором Василем Брижицьким та виконавчим директором Євгеном Димитровим.

Модератором зустрічі був заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту Андрій Кургузов. Головною метою такого заходу є створення можливостей для проходження практики студентів і працевлаштування випускників цього факультету.
Василь Брижицький розповів про напрями діяльності та організацію роботи підприємства, яким він керує. Електротехнічна компанія виробляє електроприводи, проводить комплектацію та ремонт вантажних механізмів. Співпрацює із 58 країнами Європи та Азії і планує розширювати географію своєї діяльності. Тому керівництво підприємства зацікавлене у молодих перспективних фахівцях з менеджменту.
Василь Борисович повідомив студентам про умови праці та прийняття на роботу молодих фахівців, робочий графік компанії «Електропривод», специфіку діяльності управлінців та інженерів-маркетологів. Окрім напрямів класичного менеджменту співробітники мають оволодіти вміннями та навичками зовнішньоекономічної діяльності, формування ринкових потреб та менеджменту постачання, вміти складати договори та вести переговори. Під час випробувального терміну, передбаченого для молодих фахівців, новачки навчаються специфічним видам діяльності менеджера, які характерні для цього виробництва, беруть участь у тренінгах, а також мають змогу проявити власні фахові здібності. До речі, на виробництві компанії «Електропривод» вже пройшли стажування і працюють колишні студенти факультету менеджменту ЗНУ різних років випуску.
Керівник товариства з обмеженою відповідальністю також відповів на запитання студентів і запросив майбутніх фахівців, які зацікавилися перспективами праці на підприємстві, пройти тестування і долучитися до лав співробітників компанії.

Олена Хлистун

Схожі новини