Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ зустрілися із Єлизаветою Бабій

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ зустрілися із Єлизаветою Бабій

10.09.2014 10:18 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК

9 вересня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася зустріч студентів із другокурсницею ЕПК спеціальності «Туристичне обслуговування», чемпіонкою зі стрибків у довжину II юнацьких Олімпійських ігор 2014 року та її батьками і тренерами. Зустріч проходила в рамках проведення тижня популяризації здорового способу життя, фізичної культури та спорту.

На зустріч завітали представники адміністрації коледжу: директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, завідувач практики коледжу, куратор групи, в якій навчається Єлизавета Бабій, Лариса Недавня, голова циклової комісії з фізичного виховання та спорту Економіко-правничого коледжу Анна Білоус і викладач фізичного виховання ЕПК Анна Багорка.
Директор коледжу Олена Грибанова зазначила: «Я дуже пишаюсь тим, що в Економіко-правничому коледжі навчаються такі талановиті студенти, як Єлизавета Бабій. Ми завжди будемо всіляко підтримувати студентів, які займаються спортом і виїздять на змагання». Подарувавши спортсменці пам’ятний фотоальбом про Україну та ювілейну книгу ЗНУ, вона побажала всім фізичного та психологічного здоров’я та успіхів у спорті.
Спілкуючись зі студентами, Єлизавета Бабій розповіла про свої перші перемоги, досвід участі в Олімпійських іграх, умови проживання в олімпійському селищі, побут і відпочинок спортсменів, досвід спілкування з іноземними спортсменами та важливість знання іноземної мови, які вона вдало застосовувала на практиці. Спортсменка побажала всім присутнім впевненості в собі, внутрішньої сили та віри у перемогу. Вона запевнила, що не збирається зупинятися на досягнутому і планує спробувати себе в стрибках у висоту та бігу із бар’єрами.
Це і не дивно, адже батьки Єлизавети також є відомими спортсменами та тренерами. Вікторія Бабій - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України, Чемпіонату Європи та Світу, доцент кафедри фізичного виховання ЗНУ. Іван Бабій - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (десятиборство), срібний призер Кубка Європи з легкої атлетики (м. Базель, Швейцарія), рекордсмен світу з бар’єрного бігу серед десятиборців, автор 18 наукових та навчально-методичних праць, кандидат педагогічних наук, випускник ЗНУ. Батьки юної олімпійської чемпіонки розповіли студентам про становлення спортивної кар’єри доньки, яка, до речі, розпочалась із балету, про особливості та підходи в організації тренувань, тактичної, психологічної підготовки до турніру. Вони зазначили, що завжди підтримували доньку, покладали великі сподівання та вірили в її перемогу, тому сьогодні відчувають велику гордість за неї. На думку Вікторії Григорівни, складовими будь-якої спортивної перемоги є гарна спортивна форма, психологічна впевненість, почуття відповідальності та удача. Іван Миколайович звернув увагу на правильний, дозований підбір навантаження на тренуваннях, поєднання фізичної, технічної та психологічної підготовки спортсменів. Він побажав усім студентам здоров’я, успіхів у досягненні поставлених цілей та нових спортивних перемог. Також під час зустрічі прозвучало багато запитань, які стосувалися методів спортивної підготовки, психологічного налаштування у змаганнях та впливу місця проведення змагань на результат спортсмена.
Нагадаємо, що в рамках тижня популяризації здорового способу життя, фізичної культури та спорту в Економіко-правничому коледжі відбудеться зустріч з олімпійським чемпіоном Віктором Бризгіним, а також змагання з шашок, семінар-практикум «Оздоровчі методи в режимі навчального дня студентів», конкурс стінгазет.

Олена Переверзєва

Схожі новини