Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП відвідали 28-й Міжнародний конгрес з прикладної психології у Франції

Викладачі факультету СПП відвідали 28-й Міжнародний конгрес з прикладної психології у Франції

10.09.2014 15:11 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП

Цього літа в Парижі відбувся 28-й Міжнародний конгрес з прикладної психології (28th International Congress of Applied Psychology), який відвідало понад 4000 учасників. Представники психологічної науки та практики зі всього світу зібралися аби поділитися власними доробками, ідеями, результатами досліджень. Запорізький національний університет також був достойно представлений на Всесвітньому конгресі.

Викладачі кафедри практичної психології - доцент Маріанна Ткалич та старший викладач Ольга Іщук - разом зі співробітниками лабораторії організаційної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України під керівництвом член-кор. НАПН України, доктора психологічних наук, професора Людмили Карамушки брали активну участь у роботі конгресу, його тематичних секцій, а також були організаторами та учасниками українського симпозіуму «Team processes and performance in different types of organizations», який викликав жвавий інтерес колег з наукових установ інших країн.
Викладачів ЗНУ також було запрошено на 29-й Міжнародний конгрес з прикладної психології до Монреалю (Канада). Окрім цього, Людмила Карамушка, Маріанна Ткалич, Ольга Іщук як постійні члени IAAP (International Association of Applied Psychology), особисто познайомилися з Президентом цієї асоціації Жанелем Гезером (Janel Gauther) з яким відбулися попередні домовленості про Міжнародний конгрес з організаційної психології в Україні.

Старший викладач кафедри практичної психології
Іщук Ольга Вікторівна

Схожі новини