Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ приєдналися до 15-тисячного Маршу миру

Представники ЗНУ приєдналися до 15-тисячного Маршу миру

15.09.2014 10:45 Університет громадянська акція

12 вересня у Запоріжжі відбувся Марш миру – громадська акція на підтримку мирних ініціатив Президента України Петра Порошенка. В акції, що зібрала близько 15 тисяч учасників, взяли участь співробітники обласної й міської адміністрацій, провідних запорізьких підприємств та установ, громадських організацій і навчальних закладів. Зокрема, у ньому взяли активну участь представники Запорізького національного університету – перший проректор Олександр Бондар, проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, в.о. проректора з наукової роботи Геннадій Васильчук, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, декани, викладачі, співробітники та студенти нашого вишу.

Учасники Маршу миру пройшли колонами у супроводі духового оркестру центральними вулицями міста. Вони несли прапори й транспаранти із написами «Запоріжжя – це Україна» та «Україна – за мир» і вигукували патріотичні гасла. Біля будівлі Запорізької обласної державної адміністрації – кінцевого пункту їхнього маршруту – відбувся громадянський мітинг.
Перед присутніми на заході виступили голова Запорізької облдержадміністрації Валерій Баранов, міський голова м. Запоріжжя Олександр Сін, голова Народної ради Запоріжжя Василь Душний, військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату Давид Моін, голова об'єднання «Українська справа» у м. Запоріжжя Ігор Артюшенко й інші представники владних, громадський і волонтерських структур.
Усі вони у своїх промовах запевнили, що мешканці Запоріжжя прагнуть мирного життя та всебічно підтримують мирні ініціативи Президента України Петра Порошенка. Також вони зазначили, що жителі Запоріжжя своєю ініціативністю та дієвою підтримкою військових, які зараз перебувають у зоні АТО, й тимчасових переселенців, переконливо засвідчили небайдужість до свого майбутнього. Тож, при потребі, запоріжці зроблять усе, аби захистити рідний край.
Учасники заходу зустріли ці виступи гучними оплесками й патріотичними гаслами. Наприкінці мітингу діти, зодягнуті в національні костюми, випустили в повітря білих голубів.
Також під час мітингу його учасникам запропонували надіслати звернення до російського народу, матерів, активістів, що протестують проти путінської агресії, усім небайдужим громадянам Російської Федерації, аби вони об’єдналися разом заради припинення братовбивчої війни, виведення з України російських військ та повернення додому полонених і заручників. Після завершення мітингу всі охочі змогли поставити свій підпис під цим зверненням. Серед тих, хто підписав лист, було й багато представників Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини