Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники факультету журналістики ЗНУ ознайомились із роботою НТСА

Першокурсники факультету журналістики ЗНУ ознайомились із роботою НТСА

12.09.2014 14:01 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

10 вересня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулося знайомство першокурсників із роботою Наукового товариства студентів та аспірантів. Новачків факультету чекали цікаві завдання, загадки та подарунки.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулась заступник декана факультету журналістики з наукової роботи Христина Пирогова. Вона представила першокурсникам голову НТСА Катерину Журбу та колектив науковців. Члени товариства організували неймовірно цікавий квест із різноманітними завданнями та загадками, що дозволило першокурсникам перевірити свою логіку та мислення, а також творчо проявити себе.
Студент 1 курсу факультету журналістики Олексій поділився своїми враженнями: «Загалом знайомство було цікавим. Мені б хотілось працювати зі старшокурсниками у цьому руслі, адже ми маємо змогу переймати досвід професії у такий легкий спосіб. Завдання були дуже цікаві, починаючи зі створення власної газети, закінчуючи складанням речення, де всі слова на одну літеру».
Наприкінці заходу команди-переможці конкурсів отримали грамоти, а також пам’ятні подарунки.

Сергій Маловічко,
студент факультету журналістики (3314-1)