Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету іноземної філології стажувалася в університеті Поля Верлена (Франція)

Викладач факультету іноземної філології стажувалася в університеті Поля Верлена (Франція)

15.09.2014 14:25 Все Факультети Іноземної філології

За пiдтримки керiвництва факультета iноземної фiлологiї, декана факультету Галини Морошкiної та активної спiвпрацi кафедри романської фiлологiї з Посольством Францiї в Українi, цього лiта асистент кафедри викладання другої iноземної мови, Марина Трофименко, мала змогу пройти професiйне стажування «Cours de Didactique du Français Langue Etrangère» для викладачiв французької мови з України в унiверситетi Поля Верлена у мiстi Мец, Франція (Université de Paul Verlain-Metz, Lorrain).

Упродовж двох тижнiв проходила спiльна плiдна робота та обмiн професiйним досвiдом з методики викладання французької мови як iноземної мiж викладачами унiверситету Поля Верлена та викладачами з усiх регiонiв України (Запорiзький нацiональний унiверситет, Чернівецький нацiональний унiверситет iм. Ю.Федьковича, НПУ iм. М.П. Драгоманова, Львiвський нацiональний унiверситет iм. I. Франка, Дипломатична академiя України при МЗС України, iн.).
Пiд час перебування на стажуваннi викладачi українських вишiв були запрошенi на офiцiйний прийом у мерiю м. Мец, мали змогу поспiлкуватися із провiдними спецiaлicтами, вiдвiдати мiсцевi музеї, театральнi вистави, музичнi концерти та багато iнших освiтньо-культурних заходiв регiону Лотарінгія.
Французька спiльнота дуже зацiкавлена та небайдуже ставиться до подiй, якi зараз вiдбуваються в Українi. Так, журналiстка регiональної газети “Le Républicain lorrain” взяла iнтерв'ю у всiх викладачiв з рiзних куточкiв нашої країни, щоб надати об'єктивного бачення ситуацiї французькому суспiльству.
Усi учасники цього стажування проявили бажання продовжувати спiвпрацю українських вишiв з унiверситетом Поля Верлена за цiєю щорічною професійною програмою обміну та неодмiнно подiлитися отриманним досвiдом iз своїми колегами в Україні.

Факультет іноземної філології