Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Члени Наукового товариства студентів та аспірантів факультету СПП розповіли першокурсникам про свою діяльність

Члени Наукового товариства студентів та аспірантів факультету СПП розповіли першокурсникам про свою діяльність

18.09.2014 12:03 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології Наукове товариство студентів та аспірантів презентація

17 вересня на базі факультету соціальної педагогіки та психології влаштували презентацію Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ для першого курсу. На презентацію завітали студенти напрямів підготовки «Психологія», «Соціальна педагогіка» та «Акторська майстерність». Привітала всіх учасників заходу старший викладач кафедри практичної психології Вікторія Грандт, яка у своєму виступі окреслила основні моменти роботи цього Товариства.

Далі слово взяла заступник декана факультету СПП з наукової роботи, доцент Маріанна Ткалич. Вона зосередила свою увагу на перспективах роботи. Голова НТСА факультету Оксана Пятник, у свою чергу, розповіла загалом про його структуру та головні функції.
Після презентації приєднатися до факультетського НТСА виявило бажання більше 20 осіб. Усі першокурсники, які були присутні на заході, запевнили що презентація була цікавою та плідною, тому можна сподіватися на їхню активну співпрацю із товариством.

Оксана Пятник

Схожі новини