Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичному факультету ЗНУ виповнилося 25 років!

Юридичному факультету ЗНУ виповнилося 25 років!

22.09.2014 14:24 Все Факультети Юридичний

Сьогодні юридичний факультет Запорізького національного університету святкує 25-річний ювілей. За роки свого існування він здобув репутацію потужного осередку юридичної науки, відомого не тільки в Запоріжжі та Україні, але й на міжнародному рівні.

Історія факультету розпочалася в 1989 році, коли на історичному факультеті тоді ще Запорізького державного університету була створена кафедра правознавства. Через два роки в університеті з’явився окремий факультет. З того часу він виховав цілу плеяду відомих науковців, висококваліфікованих фахівців, які обіймають відповідальні державні посади та беруть активну участь у розбудові України як правової держави.
Вітаємо декана, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Тетяну Коломоєць, викладачів, співробітників та студентів факультету з такою визначною датою та бажаємо подальших звершень та професійних успіхів!
Свої привітання на адресу колективу юридичного факультету ЗНУ надіслали Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич та представники провідних навчальних закладів України.