Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрили залу бойових мистецтв та туристичної підготовки

У ЗНУ відкрили залу бойових мистецтв та туристичної підготовки

22.09.2014 12:00 Все Факультети Фізичного виховання Спортивно-оздоровчий корпус факультет фізичного виховання презентація

19 вересня в спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулося урочисте відкриття залу бойових мистецтв та туристичної підготовки. На заході були присутні декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, викладачі та студенти факультету, а також почесні гості заходу: голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов, начальник управління справами адміністрації комбінату «Запоріжсталь», керівник молодіжної організації цього підприємства Сергій Ільченко та ректор ЗНУ Микола Фролов.

Під час відкриття зали голова ЗОДА Валерій Баранов відзначив, що ця подія – яскравий приклад успішної взаємодії адміністрації області, бізнесу й освіти задля розвитку фізичного здоров’я молоді та заохочення студентів вивчати козацькі традиції нашого краю. Він подякував викладачу кафедри теоретичних основ фізичної культури та спорту ЗНУ, президенту Федерації козацьких бойових мистецтв «Спас» Олександру Притулі за виявлену ініціативу та ентузіазм, а також – керівництву комбінату «Запоріжсталь» за підтримку цього спортивного проекту.
Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов зазначив, наш виш дбає про розвиток своєї матеріально-технічної бази та намагається робити все задля того, аби заохотити студентів займатися спортом. Микола Олександрович наголосив, що особливо важливим є те, що зал відремонтовано силами самих студентів: улітку тут працювали члени будівельного загону, до складу якого увійшли представники факультету фізичного виховання. Крім того, Микола Фролов відзначив, що у соціальних мережах студенти активно обговорюють цю подію і висловлюють задоволення, що відтепер зможуть займатися спортом у модернізованому приміщенні.
Начальник управління справами адміністрації комбінату «Запоріжсталь», керівник молодіжної організації цього підприємства Сергій Ільченко від імені керівництва підприємства привітав присутніх на заході студентів та побажав їм нових спортивних звершень і перемог. Він підкреслив, що адміністрація ЗНУ зробила правильний вибір, надаючи великого значення не лише навчанню студентів, але й їхньому фізичному розвитку та здоров’ю.
Олександр Притула вручив Подяки від федерації «Спас» губернатору Валерію Баранову й ректору Миколі Фролову та щиро подякував їм за всебічну підтримку у важливій справі виховання патріотизму в молоді та в забезпеченні гідних умов для занять спорту молодих членів федерації, серед яких багато майстрів спорту, чемпіонів України з єдиноборств.
Під час заходу студент факультету фізичного виховання Павло Корякін отримав від ректора ЗНУ Миколи Фролова Почесну грамоту за плідний внесок в оновлення й модернізацію зали.
Після завершення урочистої частини представники федерації «Спас» приступили до активного тренування, а Олександр Притула більш детально розповів почесним гостям і представникам запорізьких ЗМІ про тренажери, якими устаткували зал. Серед них є цілком унікальні, розроблені за кресленнями істориків, які відновили способи тренування наших пращурів. За його словами, завдяки спеціальним методикам можна не лише вдосконалювати свою фізичну форму, але й позбутися деяких захворювань.
Олександр Леонтійович наголосив, що цю залу також будуть використовувати для тренувань усіх студентів, які бажають покращити своє здоров’я.
Вихованці Олександра Притули продемонструвати присутнім, які можливості відкриває під час тренувань нове спортивне устаткування. Ректор ЗНУ Микола Фролов сам виконав кілька вправ на одному з тренажерів, засвідчивши, що той чудово підходить для тренування різних груп м’язів.

Таміла Тарасенко

Схожі новини