Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ проводить правопросвітницькі заходи для школярів і держслужбовців

Юридичний факультет ЗНУ проводить правопросвітницькі заходи для школярів і держслужбовців

22.09.2014 15:39 Все Факультети Юридичний

Підвищення рівня правової освіти населення Запорізької області – один із напрямків постійної роботи всього колективу викладачів та студентів юридичного факультету. Організація та проведення різноманітних заходів правопросвітницького змісту, зорієнтованих на різні верстви населення (від дошкільнят і до пенсіонерів), збільшення кількості таких заходів, використання нових форм і методів такої роботи – щоденні завдання для кожного викладача та студента.

Лише за перші два тижні вересня цього року майбутні юристи разом із викладачами провели виїзне засідання «Клубу юних правознавців» на базі гімназії № 6 м. Запоріжжя, під час участі у якому учні мали змогу поспілкуватися зі студентами старших курсів юридичного факультету, а також стати учасниками конкурсу кросвордів на правову тематику.
Для дошкільнят кількох дошкільних навчальних закладів м. Запоріжжя було організовано театралізовану виставку на тему «Я – юний громадянин України», під час якої малечі в ігровій, доступній для сприйняття формі пояснили, які права, обов’язки є у громадянина, як їх можна реалізувати, навели приклади правомірної та протиправної поведінки.
Співробітники факультету разом із Запорізьким центром підвищення кваліфікації державних службовців у цей же період провели серію лекцій для державних службовців, які тільки-но почали виконувати свої обов’язки, із ґрунтовним висвітленням положень антикорупційного законодавства, законодавства про люстрацію, узагальнень правозастосування як у Запорізькій області, так і в Україні в цілому.

За інформацією юридичного факультету