Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП організували благодійний концерт на підтримку військовослужбовців у зоні АТО

Студенти факультету СПП організували благодійний концерт на підтримку військовослужбовців у зоні АТО

22.09.2014 16:13 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра акторської майстерності Концерт

20 вересня в Будинку культури та спорту с.м.т. Балабине відбувся благодійний концерт «Нема чужих серед небайдужих» на підтримку військовослужбовців у зоні АТО. Організаторами заходу виступили студенти 1-5 курсів кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, а також представники Будинку культури та спорту с.м.т. Балабине.

На святковому концерті були присутні голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський, директор Будинку культури та спорту Яна Межебецька, ветеран війни в Афганістані Анатолій Шевчин, а також мешканці селища.
Студенти нашого університету Катерина Процак, Олексій Воротніков, Євген Славінський, Ксенія Мормуль, Вікторія Федотова, Дмитро Бабчук, Аліна Тотьмяніна, Олена Довженко та Алла Лазько продемонстрували мешканцям селища свої хореографічні та вокальні таланти, а також продекламували патріотичні вірші.
Крім того, на захід були запрошені ансамбль співу «Співзвуччя», театр вогню «Магай» та хореографічний колектив «Обаяшки». Свої танцювальні постановки присутнім подарували також вихованці гімназії №93 Влада Заславська і Катерина Кондрашина.
Під час благодійного концерту було зібрано 775 гривень, які будуть використані для підтримки військовослужбовців у зоні АТО.

Олена Ярошенко

Схожі новини