Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь в обговоренні теми про безпеку України

Представники ЗНУ взяли участь в обговоренні теми про безпеку України

22.09.2014 14:23 дискусія клуб

19 вересня в Запоріжжі відбулася публічна дискусія «Сильна Україна: як гарантувати безпеку?». Захід проходив у рамках проекту Інституту світової політики «Стратегічний дискусійний клуб у регіонах України» за підтримки уряду Норвегії, міжнародної організації «Інтерньюз» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та був присвячений питанням безпеки та європейської інтеграції.

«Стратегічний дискусійний клуб у регіонах України» є продовженням успішного проекту Інституту світової політики, під час якого минулого року в Києві вже відбулось шість засідань. Драматичні події останніх місяців підтвердили необхідність продовження змістовних регулярних публічних дискусій щодо питань національної безпеки України, зокрема, із більш широким залученням регіональних експертів. Запоріжжя стало другим містом, де цього року відбулося подібне засідання. Для участі в дискусії зі стратегічних питань національної безпеки України до Запоріжжя завітали директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм, Перший секретар Посольства Королівства Норвегії в Україні Сігбйорн Літланд, науковий директор Школи політичної аналітики, професор Національного університету «Києво-Моголянська академія» Олексій Гарань, відомий литовський журналіст, головний редактор щотижневика «15 min.lt» Рімвидас Валатка, асоційований експерт Інституту розвитку, соціальних ініціатив «Viitorul» (IDIS) в Кишиневі Леонід Літра та перший заступник директора Інституту світової політики Сергій Солодкий.
Представники Запорізького національного університету – в.о. проректора з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Вікторія Вертегел, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, доцент кафедри соціології Ігор Кудінов, студенти та аспіранти факультету соціології та управління – також стали учасниками роботи дискусійного клубу. Разом з провідними експертами, громадськими активістами та журналістами вони обговорили актуальні питання національної безпеки України, від вирішення яких залежить її стратегічний розвиток та навіть існування.

Схожі новини