Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти отримуватимуть знижки на проїзд залізничним транспортом за новими правилами

Студенти отримуватимуть знижки на проїзд залізничним транспортом за новими правилами

30.09.2014 12:05 Адміністрація ЗНУ Студентські квитки

З 1 жовтня дані студентських квитків у залізничних касах будуть перевірятися в Єдиній державній електронній базі Міністерства освіти і науки України. МОН закликає студентів перевірити наявність власних даних у системі.

Відтепер знижки на проїзд будуть отримувати лише ті студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, дані яких занесені в Єдину державну електронну базу. А оформлення пільгового проїзду в потягах міжміського сполучення здійснюватиметься для студентів лише за умови збігу номера студентського квитка, прізвища та ім’я студента, зазначених у студентському квитку, з інформацією в електронній базі МОН. Після тестування нової електронної бази в залізничних касах студенти зможуть купувати пільгові квитки і через онлайн-систему.
МОН закликає студентів перевірити дані про наявність власного студентського квитку в електронній базі. У випадку відсутності вказаних даних, необхідно звернутися до адміністрації університету.
Перевірити наявність своїх даних в системі можна за посиланням: http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html:

Схожі новини