Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувач та студентка філологічного факультету стали призерками міжнародного конкурсу

Здобувач та студентка філологічного факультету стали призерками міжнародного конкурсу

01.10.2014 09:51 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет наука перемога

Здобувач 1 курсу кафедри української літератури Катерина Шабаль та студентка 3 курсу Карина Шум здобули перемогу в І Міжнародному конкурсі науково-методичних і випускних кваліфікаційних робіт «Гнозис», який проводився з 1 квітня по 31 серпня в Ростові-на-Дону (РФ). 30 вересня під час засіданні Вченої ради ЗНУ ректор Микола Фролов вручив дівчатам та їхньому науковому керівнику, доценту кафедри української літератури Валентині Кравченко дипломи переможців та подяки.

Науково-методичні роботи Карини Шум («Фантастика і реальність у бурлескно-реалістичних оповіданнях Григорія Кітки-Основ’яненка») та Катерини Шабаль («Трансформація жанрової системи в контексті змін рецептивних моделей п’єс Ярослава Стельмаха») були визнані кращими у номінації «Гуманітарні науки» секції «Філологія і журналістика».
Сама ж Валентина Кравченко була відзначена Почесною грамотою за підписом Генерального директора міжнародного дослідницького центру «Наукове співробітництво» Оксани Чигишевої за здійснене нею наукове керівництво під час виконання науково-творчих пошуків аспіранток нашого вишу.
Під час вручення почесних нагород ректор ЗНУ, професор Микола Фролов привітав переможниць та подякував їм за розвиток наукової думки нашого вишу та перемогу на міжнародному рівні.
Також під час Вченої ради доценту Валентині Кравченко вручили Почесну грамоту від громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина»» за сприяння та допомогу у встановленні меморіальної дошки на Запоріжжі поету-воїну, уродженцю села Сорокодуби Красилівського району Хмельницької області Володимиру Булаєнку. До того ж, Валентина Олександрівна була відзначена Подякою Запорізької філії Міжнародної громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина»» за багаторічну співпрацю з цією організацією у проведенні фольклорних експедицій, організації круглих столів, обрядових свят народного календаря та участі у дослідницькій діяльності щодо перебування Тараса Шевченка на Поділлі. Такі заходи «сприяють єднанню Сходу і Заходу України – Запоріжжя та Поділля, дружбі молоді цих легендарних теренів нашої держави», – зазначається в документі, підписаному головою Запорізької філії Міжнародної громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина»» Раїсою Ліфантій.

Схожі новини