Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ відсвяткували День юриста

Правники ЗНУ відсвяткували День юриста

09.10.2014 12:02 Все Факультети Юридичний Юрфак музична перерва

8 жовтня на честь професійного свята - Дня юриста України - біля 5 корпусу Запорізького національного університету була організована святкова музична перерва. Захід підготували і провели активісти Студентської ради факультету за підтримки адміністрації юридичного факультету.

Професійне свято поєднує правників різних напрямів діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців. Сьогодні професія юриста дуже важлива, адже саме зараз відбувається становлення правової держави, і на фахівців цієї галузі покладаються завдання з удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правової культури українців. Урочисте відкриття свята правників відбулось під гучні фанфари Військового оркестру Національної гвардії України військової частини №3033 та гімну України у виконанні випускника ЗНУ Миколи Білика.
Із вітальним словом до учасників заходу звернувся проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Він побажав студентам та викладачам професійних успіхів, досягнення високих результатів та мирного неба. У своєму виступі він підкреслив: «Саме від студентів сьогодні залежить рівень розвитку і темпи впровадження правової культури в Україні».
Привітав студентів і викладачів зі святом і почесний гість ЗНУ - науковий співробітник юридичного факультету Ліверпульського університету Кірон Рід. Він подякував керівництву університету та юридичного факультету за надану можливість поспілкуватись із студентством та обмінятись досвідом викладання юридичних дисциплін з колегами. «Я познайомився з багатьма прекрасними молодими людьми, а також з викладачами вашого факультету і можу стверджувати, що якість навчання у ЗНУ є такою ж високою, як і в європейських вишах», - зазначив Кірон Рід. Він запросив усіх охочих студентів продовжити спілкування на лекціях з теми британського і українського законодавства.
У свою чергу, до студентів звернулась декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Вона подякувала гостю з Ліверпульської школи права за співпрацю і привітала його з отриманням посвідчення почесного професора юридичного факультету ЗНУ, а також висловила сподівання на подальшу співпрацю з британськими колегами-юристами. Усім присутнім Тетяна Олександрівна виказала свої вітання і нагадала, що юридичний факультет завжди залишатиметься одним з найкращих в Україні з підготовки фахівців правничої галузі.
Під час заходу подяками були відзначені викладачі юридичного факультету: Віктор Сабадаш, Микола Мартинов, Павло Лютіков, Ілля Сквірський, Анна Шарая, Олександр Ганзенко, Кирил Алімов, Наталія Верлос та інші. Окрім того, грамотами за високі досягнення у навчанні, активну участь у науковому і громадському житті факультету та з нагоди дня юриста були нагороджені найкращі студенти-юристи. Своє привітання підготувала для викладачів та студентів збірна юридичного факультету КВК «Команда юрфаку». Її учасники порадували присутніх гумористичними мініатюрами, жартами на юридичну тематику та іншими цікавими номерами.
Наприкінці свята студенти 1 курсу виконали гімн юридичного факультету та організували спільну фотосесію.

Олена Переверзєва

Схожі новини