Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі факультету СПП провели Всеукраїнську конференцію «Технології роботи психолога в організації»

13.10.2014 09:19 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології наук конференція

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ 9-10 жовтня провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Технології роботи психолога в організації». Організаторами заходу стали Запорізький національний університет (кафедра практичної психології), Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія організаційної психології), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (факультет психології).

Учасниками конференції стали студенти, аспіранти та молоді вчені різних наукових установ та ВНЗ Запоріжжя, Київа, Луцька, Львова, Одеси та інших міст України. На конференцію було подано понад 90 тез доповідей, тематика яких стосувалась найактуальніших проблем організаційної психології: проблем особистості та міжособистісних взаємин в організаційній взаємодії персоналу; профілактики та подолання професійного стресу і синдрому «професійного вигорання»; гендерного підходу в роботі організаційних психологів; особливостей розвитку організаційної культури; психологічного супровіду закладів системи освіти; роботи організаційних психологів у промисловості, бізнесі, медицині, системі мвд та в інших сферах та підготовці організаційних психологів для психологічного забезпечення ефективної діяльності організації.
У виступах учасників заходу наголошувалось на важливості підготовки організаційних психологів до роботи в сучасних суспільно-економічних та суспільно-політичних умовах діяльності українських підприємств.
Одним з небагатьох вишів України, у якому з 2006 року відбувається підготовка психологів за спеціалізацією «Організаційна психологія; економічна психологія» є саме Запорізький національний університет. А, отже, було ухвалено рішення проводити цю конференцію саме на базі нашого вишу щорічно.

Маріанна Ткалич,
заступник декана з наукової роботи факультету СПП