Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Губернатор Валерій Баранов зустрівся з викладачами і студентами ЗНУ

Губернатор Валерій Баранов зустрівся з викладачами і студентами ЗНУ

16.10.2014 10:33 Університет зустріч

15 жовтня до ЗНУ завітав голова Запорізької обласної державної адміністрації, народний депутат України VI скликання, політичний і суспільний діяч Валерій Баранов. Під час зустрічі з викладачами та студентами Запорізького національного університету Валерій Олексійович розповів про своє бачення сучасного та майбутнього нашої держави та дав відповіді на всі питання, які хвилювали учасників заходу.

На початку заходу проректор з питань науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков привітав аудиторію. Він зазначив, що цього разу немає жодної потреби представляти почесного гостя нашого університету, адже всі присутні у залі добре знають Валерія Баранова. Володимир Петрович висловив упевненість, що викладачі та студенти ЗНУ скористаються можливістю дізнатися більше про бачення Валерієм Олексійовичем важливих проблем сьогодення та шляхів їх вирішення, а також поставити йому свої запитання.
Валерій Баранов зазначив, що захід буде значно продуктивнішим, якщо пройде у форматі «запитання-відповідь». При цьому Валерій Олексійович запевнив аудиторію, що не існує жодного обмеження щодо тем запитань й пообіцяв дати на них відверті відповіді. У короткій промові він окреслив ті зміни на загальнодержавному рівні, до яких, на його думку, мають вдатися народні депутати України наступного скликання. Так, він наголосив на першочерговій важливості адміністративно-територіальної та конституційної реформ, а також на докорінному оновленні Податкового кодексу, соціальної політики, галузей медицини, освіти, ЖКХ тощо. Лише за таких умов, на думку Валерія Олексійовича, Україна може перейти до європейської моделі розвитку, а її населення - стати соціально захищеним і впевненим у своєму майбутньому. Учасники заходу поставили почесному гостю багато запитань щодо політичної ситуації в області та в Україні загалом, щодо майбутнього запорізьких підприємств, розвитку аграрного сектору, соціальних програм, спрямованих на підтримку молодих сімей та створення нових робочих місць, будівництва мостів через Дніпро, покращення екологічної ситуації в Запоріжжі тощо.
Насамкінець Валерій Олексійович побажав студентам насолоджуватися незабутніми роками перебування у виші, гарно вчитися та розвивати лідерські якості, які обов’язково стануть у нагоді після завершення університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини