Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики зустрілися з Мустафою Найемом та Сергієм Лещенком

Студенти факультету журналістики зустрілися з Мустафою Найемом та Сергієм Лещенком

16.10.2014 16:25 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

16 жовтня студенти Запорізького національного університету отримали можливість поспілкуватись з відомими українськими журналістами – кореспондентом і автором журналістських розслідувань інтернет-видання «Українська правда», головним редактором інтернет-телеканалу «Громадське телебачення» Мустафою Найемом та українським політичним журналістом, заступником головного редактора інтернет-видання «Українська правда» Сергієм Лещенко.

На зустріч завітали проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, заступник декана факультету журналістики Віктор Костюк (модератор заходу), викладачі та студенти факультету журналістики.
На початку заходу Геннадій Миколайович і Віктор Володимирович привітали поважних гостей та вручили їм подарунок від факультету журналістики – футболку з написом «Журфак».
Зустріч проходила у форматі прес-конференції. Кожен охочий мав можливість поставити питання, які їх хвилювали. Особливо студентів нашого університету цікавила журналістська діяльність Мустафи Найема та Сергія Лещенка, можливість створення у нашій країні суспільного телебачення, ставлення до сучасної політичної ситуації в Україні, їхнє бачення майбутнього нашої держави та інші соціально-політичні проблеми сьогодення.
Так, на запитання щодо передвиборчої рекламної кампанії, на яку політики сьогодні витрачають безліч коштів, Сергій Лещенко зазначив, що вони виступають за повну заборону агітаційної реклами на телебаченні, а також за державне фінансування політичних партій. Це унеможливить політичну корупцію та створить рівні умови й можливості для усіх політичних партій під час виборів.
Наприкінці заходу Віктор Костюк у форматі брифінгу поставив кілька запитань гостям нашого університету, на які необхідно було дати короткі відповіді: риси журналіста-професіонала; яких правил повинен дотримуватись журналіст; яке інтерв’ю у їхній професійній діяльності вважають провальним та у кого мріють взяти інтерв’ю; чи отримували вони повістки в армію; якою вони бачать Україну 2020 року.
Відповідаючи на останнє запитання, Сергій Лещенко зазначив, що сценарій майбутнього розвитку української держави у будь-яких її аспектах (політичному, соціально-економічному та духовно-моральному) залежить від кожного з нас. У свою чергу, Мустафа Найем висловив сподівання, що це буде країна, в яку не сумно буде повертатись з-за кордону.

Олена Ярошенко

Схожі новини