Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели VII Всеукраїнські змагання з адміністративного права та судочинства імені Володимира Стефанюка

У ЗНУ провели VII Всеукраїнські змагання з адміністративного права та судочинства імені Володимира Стефанюка

22.10.2014 12:25 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання змагання

16-17 жовтня на базі Запорізького національного університету відбулися VII Всеукраїнські змагання з адміністративного права та судочинства ім. В.С. Стефанюка. На урочисте відкриття заходу завітали декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, асоційований партнер міжнародної юридичної фірми «Ярослав Гришин та партнери», адвокат Дмитро Гладкий і викладачі кафедри адміністративного та господарського права юридичного факультету ЗНУ Шабінем Гаджиєва та Ія Зозуль.

Під час своєї вступної промови Тетяна Олександрівна привітала всіх учасників і гостей заходу від імені колективу юридичного факультету та акцентувала увагу присутніх на книгах з адміністративного права, які будуть корисні під час вивчення цієї галузі правознавства. Декан також висловила сподівання, що вже традиційні для Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України змагання пройдуть на найвищому рівні, незважаючи на важкий стан, в якому перебуває наша держава, і що наступного року вони зберуть ще більше учасників за мирних обставин.
Увечері першого дня змагання, за традицією Ліги студентів АПУ, всі учасники разом з організаторами змогли поспілкуватися на вільні теми та зацікавити одне одного розповідями про рідні міста. Також для гостей Запоріжжя організатори провели екскурсію містом.
Другий день розпочався не менш плідно, адже саме на цей час був запланований фінал змагань. У фіналі була присутня колегія з п’яти суддів. Очолив колегію Головний спеціаліст відділу правової та аналітично-статистичної роботи Запорізького окружного адміністративного суду Ігор Шмарін. Серед суддів були: Голова запорізького відділення асоціації адвокатів України Маргарита Трипольська, помічник судді Запорізького окружного адміністративного суду Аліна Ткаченко та викладачі ЗНУ Шабінем Гаджиєва та Ія Зозуль.
На думку суддів, усі учасники показали високий рівень підготовки і розуміння процесу. Переможцями змагань стали Павло Демчук та Назарій Гарасимчук (представники Львівського національного університету ім. І. Франка). Одностайним рішенням суддівської колегії Павло Демчук також отримав звання «Кращий оратор». Друге та третє місця, відповідно, посіли учасники з Харкова Дмитро Філіпський і Олександр Перестюк й учасники з Ірпіня Віктор Бойко та Марко Лизак.
Дякуємо учасникам за активність, бажання поглибити знання у сфері адміністративного права та велику кількість подарованих приємних емоцій! Сподіваємося на подальші зустрічі та співпрацю.

Ольга Попова,
медіа-менеджер Запорізького осередку Ліги студентів АПУ

Схожі новини