Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Соціальний проект «Смайл» факультету журналістики зібрав дітлахів на острові Хортиця

Соціальний проект «Смайл» факультету журналістики зібрав дітлахів на острові Хортиця

22.10.2014 14:21 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики благодійність

«Project Smile» – це соціальний проект студентів факультету журналістики і випускників університету, спрямований на підтримку дітей із сімей, тимчасово переселених із Донецької і Луганської областей. Організаторами та ініціаторами цього заходу стали старший викладач кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова і випускниця біологічного факультету Людмила Макєєва. Фінансова підтримка була надана міжнародною освітньою організацією IREX, яка в різні роки адмініструвала академічну програму студентського обміну Держдепартаменту США UGRAD, за якою організаторки навчалися в американському університеті Грейсленд.

Ідея проекту – показати дітлахам і їхнім родинам, що, не зважаючи на ситуацію в країні, ми - одна велика українська сім'я. Інакше кажучи, девіз заходу: «Україна – єдина країна». Учасники відвідали пам'ятку Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», адміністрація якого люб’язно підтримала проект, надавши безкоштовні екскурсії. Діти відвідали історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», взяли участь у навчально-патріотичній грі «Джури – маленькі козачата», де кожна дитина могла відчути себе героєм, справжнім козаком.
Після прогулянки Хортицею на дітей чекали гаряча піца, подарунки і сюрпризи від студентів-активістів ЗНУ. Веселі ігри, конкурси та спільний малюнок напам'ять маленькі учасники проекту виконали з першокурсницями-волонтерами факультету журналістики Вікторією Лагутіною, Аліною Кононенко та Анастасією Зубенко. Проект «Смайл» приніс усім його учасникам море посмішок, позитивних емоцій, і довів, що спільними зусиллями ми можемо здолати будь-який негатив, адже ми – єдині!

Аліна Кононенко,
факультет журналістики

Схожі новини