Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся тиждень історії та права

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся тиждень історії та права

22.10.2014 14:23 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

У рамках популяризації навчальних дисциплін в Економіко-правничому коледжі протягом 7-16 жовтня проводився тиждень історії та права. Студенти коледжу отримали можливість взяти участь у низці тематичних заходів та продемонструвати свої знання з історії та права. Відповідальними за проведення цих заходів виступили викладачі коледжу: Максим Носик, Марина Іщенко, Михайло Волобуєв та Вікторія Буличова.

Розпочався тиждень популяризації історичних та правових дисциплін презентацією студентських газет-плакатів та олімпіадою з історії та права, у якій взяли участь 52 студенти 1-4 курсів. Перші три призових місця поділили між собою студентки 2 курсу:
І місце – Ольга Кривка (гр. К 34-13) та Аліна Ошур (гр. К 51-13);
ІІ місце – Анна Музичук (гр. К 34-13) та Аліна Селіна (гр. К 51-13);
ІІІ місце – Катерина Стандин (гр. К 34-13), Ірина Кравченко (гр. К 36-13), Аліна Савченко (гр. К 36-13) та Альона Старікова (гр. К 36-13).
8 жовтня студенти 2-го курсу (групи К 14-13 та К 34-12) під керівництвом викладачів Михайла Волобуєва та Марини Іщенко завітали на екскурсію до Запорізького обласного краєзнавчого музею.
Наступного ж дня в Економіко-правничому коледжі під керівництвом викладача Марини Іщенко відбулося засідання круглого столу на тему «Актуальні питання права в контексті ініціативи Президента України «Стратегія реформ -2020»», у якому взяли участь викладач коледжу Максим Носик, а також студенти-правознавці 2-4 курсів коледжу. Варто зазначити, що у роботі засідання досить активну участь взяла зведена команда студентів-правознавців коледжу «DEXTRA».
13 жовтня у коледжі відбувся Колоквіум на тему «Стратегія розвитку України до 2020 року: реформи Президента України Петра Порошенка в контексті євроінтеграційних процесів» під керівництвом викладача Михайла Волобуєва. У заході взяли участь студенти 1-3 курсів різних спеціальностей. Найактивніші студенти були нагороджені грамотами та подяками.
Крім того, у рамках тижня історії та права студенти ЕПК вшанували пам’ять героїв-визволителів Запоріжжя, поклавши квіти до меморіалу героїв-визволителів міста Запоріжжя від німецьких загарбників. Також вони взяли участь у засіданні круглого столу під керівництвом Максима Носика на тему «Сторіччя Першої світової війни», а також у конкурсі презентацій на тему «Україна в обличчях».
За результатами проведення тижня історії та права 18 найактивніших студентів, які прагнуть до нових знань та виховують себе в дусі патріотизму, були нагороджені грамотами, подяками та відзначені як найкращі студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Економіко-правничий коледж ЗНУ