Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває конкурс першокурсників «Дозвольте відрекомендуватись»

У ЗНУ триває конкурс першокурсників «Дозвольте відрекомендуватись»

22.10.2014 14:26 Все Факультети Економічний Соціальної педагогіки та психології Фізичного виховання Центр культури Економічний факультет Факультет соціальної педагогіки та психології Факультет фізичного виховання

21 жовтня у Запорізькому національному університеті відбувся другий конкурсний день «Дозвольте відрекомендуватись, перший курс!», організатором якого традиційно виступив Центр культури ЗНУ. Цього разу свої таланти демонстрували студенти факультетів економічного, фізичного виховання, соціальної педагогіки та психології.

На початку заходу його ведучі – студенти біологічного факультету Катерина Дьоміна та Денис Білоконь – зазначили, що студентам дуже пощастило навчатись саме в ЗНУ, адже лише в нашому університеті вони мають можливість продемонструвати свої творчі здібності під час таких масштабних конкурсів талантів, як «Дозвольте відрекомендуватись».
Також ведучі запросили на сцену студентку факультету журналістики, учасницю вокальної студії «Кантилена» Дар’ю Рупасову, яка відкрила університетський фестиваль талантів своїм вокальним виступом.
Оцінювало виступи учасників конкурсу журі у тому ж складі, що й під час першого дня. Однак у другий конкурсний день до складу журі були запрошені також голови культурно-масових секторів студентських рад факультетів: Сергій Тищенко (історичний факультет), Катерина Дьоміна (біологічний факультет) та Аліса Кривошеєва (факультет іноземної філології).
Першокурсники економічного факультету першими демонстрували свої таланти почесному журі та глядачам конкурсу. Під час свого виступу вони розшукували восьме диво світу, яким виявилася найрідніша для кожного студента людина – мама. Студенти звернулися зі словами подяки до своїх мам у відео-презентації, присвятили їм усі вокальні виступи та хореографічні постановки. Особливе захоплення у глядачів викликав східний танок дівчат в патріотичних жовто-блакитних сценічних костюмах, а також колективний хореографічний виступ у вишиванках від студенток економічного факультету.
Запальний початок виступу команди факультету соціальної педагогіки та психології викликав шквал емоцій у глядачів та вболівальників. Особливе враження на присутніх справив харизматичний Мікаел Хачибабян, якого члени журі запросили взяти участь у конкурсі «Містер ЗНУ». Ведучі факультету – Марко Первухін та Елізабет Давідян – створювали чудову атмосферу свята завдяки своїй акторській та ораторській майстерності. Популярний у другий конкурсний день національний танок у вишиванках від факультету СПП став яскравим завершенням виступу.
Факультет фізичного виховання підготував справжній сюрприз для глядачів: яскраві вокальні та хореографічні постановки були насичені неймовірними світловими ефектами, конфетті, сценічним димом тощо. Веселі жарти першокурсників факультету не залишили байдужим жодного присутнього у залі. Під час свого виступу студенти довели, що той, хто навчається на факультеті фізичного виховання розвинений не лише фізично, але й духовно та морально. Також вони підготували оригінальний відеоролик про буденне життя студента-спортсмена під лозунгом «Живемо тим, чого ви боїтесь».
За результатами другого конкурсного дня кращим став виступ факультету фізичного виховання, тож першокурсники саме цього факультету були запрошені на святкування Хеллоуіну. А студенти факультету соціальної педагогіки та психології отримали сертифікат на безкоштовну фотозйомку за яскравий початок свого виступу.
Сьогодні, 22 жовтня, о 17:00 відбудеться третій конкурсний день «Дозвольте відрекомендуватись, перший курс!». Свої таланти демонструватимуть студенти факультетів фізичного, журналістики, менеджменту, а також Економіко-правничого коледжу.

Олена Ярошенко