Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третій день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися» відкрив для ЗНУ нових зірок

Третій день конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися» відкрив для ЗНУ нових зірок

23.10.2014 14:29 Все Факультети Журналістики Менеджменту Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Центр культури конкурс фізичний факультет Економіко-правничий коледж факультет журналістики факультет менеджмент

23 жовтня – третій день цьогорічного творчого змагання «Дозвольте відрекомендуватись, перший курс!» – перетворилося на справжнє шоу талантів наймолодших студентів ЗНУ. Захід, організаторами якого традиційно виступили співробітники Центру культури нашого університету, зібрав повну залу вболівальників: підтримати своїх одногрупників та молодших товаришів завітали студенти фізичного факультету, Економіко-правничого коледжу, факультетів журналістики й менеджменту.

Ведучі заходу – студенти Катерина Черниш та Єгор Захаров – привітали журі та глядачів із продовженням свята та, під час гумористичного діалогу, висловили переконання, що осінь для студентів ЗНУ аж ніяк не може бути «унылой порой»: саме на початок навчального року припадає дуже багато цікавих свят, які готує для студентів Центр культури ЗНУ. А конкурс «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс!» посідає серед цих чудових заходів гідне місце. Адже саме під час нього глядачі стають свідками того, як спалахують нові зірки культурного життя ЗНУ.
Цього дня всю різноплановість талантів першокурсників ЗНУ оцінювало журі у складі керівника вокальної студії «Кантилена» Наталії Пиріг, керівника студії КВН Олексія Савицького, керівника хореографічної студії «D.A.L.S.» Ірини Василенко, і художнього керівника Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка (голова журі), а також – голів культ-масових секторів студентських рад факультетів Олени Сітченко (математичного), Людмили Мослак (філологічного), Поліни Великоіван (факультету соціології та управління) й Івана Гнатуші (юридичного).
Перед початком змагання своє музичне вітання всім конкурсантам та глядачам учасниця вокальної студії «Кантилена» Аліса Кривошеєва.
Конкурсний день розпочався з виступу команди фізичного факультету. Хлопці та дівчата вирішили зробити ставку на хореографічні номери, підготовлені не лише дбайливо, але й великим почуттям гумору: зал оплесками зустрів виступи гурту «Голлівудські тюлені» й танок білочок. Не менше враження на глядачів справили їхні відеоролики, які органічно доповнювали розповіді студентів, чому вони для вступу обрали саме цей факультет: наймолодші фізики нашого вишу вдалися до жанру пародії, поєднавши репліки із найвідоміших фантастичних фільмів та фільмів жахів та реалії вступу до ВНЗ. Цікаво, що учасником одного з роликів став декан факультету Андрій Андрєєв. Таке співробітництво керівництва факультету та студентів справило особливе враження на журі.
Не менш гучними оплесками глядачі винагородили студентів Економіко-правничого коледжу, які під час конкурсу вирішили довести, що хоч вони – найменші за віком серед конкурсантів, але можуть виступати цілком «по-дорослому». Глядачам припали до душі номери брейк-дансу та східного танку, репова композиція про кохання, пародії на відомих особистостей ЗНУ, виступ ілюзіоніста, який попрохав Олексія Савицького стати його асистентом. Завершився їх виступ феєрверком та оваціями присутніх.
Першокурсники факультету журналістики вирішили зробити свій вихід на сцену незабутнім для глядачів та членів журі. Вони обрали для цього ролі персонажів всесвітньо відомого роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита». Студенти майстерно зіграли супутників Воланда, перед якими поставили завдання влаштувати незвичайний бал. Вони вдало поєднали відео-матеріали, зняті за мотивами відомого однойменного серіалу, запальні й романтичні хореографічні та вокальні номери. Також зі сцени пролунали ліричні вірші. Крім того, глядачам сподобався гумор першокурсників-журналістів.
На завершення конкурсного дня на сцену вийшли студенти факультету менеджменту. Навіть досвідчені члени журі визнали, що перед тими, хто виступає останніми у такій сильній програмі, стоїть не менш важке завдання, ніж перед тими хто її розпочинав. Та майбутні менеджери гідно впоралися із поставленим перед ним завданням. Особливо яскраво їхній позитивний виступ виглядав на фоні таємничості номерів попередніх конкурсантів. Глядачі із задоволенням винагородили оплесками їхні танцювальні й вокальні виступи.
Члени журі щиро запевнили, що отримали велике задоволення від демонстрації талантів усіх першокурсників. Однак, їхнє рішення про найкращі номери, що увійдуть до цьогорічного гала-концерту, приуроченого до Дня студента, буде оголошено пізніше. Поки ж студенти Економіко-правничого факультету отримали запрошення на безкоштовну фотосесію та квитки на святкування Ґеллоуіну.
Крім того, під час заходу представники журі повідомили, що 5 листопада у ЗНУ відбудеться справжнє свято для всіх шанувальників КВК: фестиваль команд веселих та кмітливих.

Таміла Тарасенко

Схожі новини