Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсникам фізичного факультету презентували роботу НТСА

Першокурсникам фізичного факультету презентували роботу НТСА

24.10.2014 17:12 Наукове товариство студентів та аспірантів фізичний факультет презентація

24 жовтня першокурсникам фізичного факультету презентували діяльність Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ. Захід проводили голова НТСА фізичного факультету Карпенко Дмитро та секретар НТСА фізичного факультету Дар’я Анохіна.

На початку зустрічі першокурсників познайомили зі структурою цієї організації. Дар’я Анохіна ознайомила їх з діяльністю Наукового товариства фізичного факультету за минулий рік. Вона розповіла студентам про засідання круглих столів, конкурси й інші наукові заходи на факультеті. Дмитро Карпенко у своєму виступі висвітлив роботу НТСА університету загалом, про всеукраїнські наукові конференції, конкурси, олімпіади тощо. Також студенти отримали відповіді на свої запитання щодо написання наукових статей й дізналися, як отримати інформацію щодо подій, пов’язаних із молодіжною наукою в нашому виші.
Наприкінці зустрічі всі охочі написали заяви на ім’я голови НТСА університету щодо їх вступу до Наукового товариства студентів та аспірантів. Також майбутні члени наукового товариства заповнили анкети для включення адрес їхньої електронної пошти до наукової розсилки.

Дмитро Карпенко,
голова НТСА фізичного факультету

Схожі новини