Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології розглянули питання професійної підготовки майбутніх акторів

30.10.2014 11:33 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Кафедра акторської майстерності факультет соціальної педагогіки та психології

29 жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулися Всеукраїнські наукові читання на тему: «Актуальні проблеми підготовки майбутнього актора: теорія та практика». Метою заходу є залучення науковців і практичних працівників до обговорення і вирішення проблем підготовки майбутніх акторів.

Головним організатором читань виступила кафедра акторської майстерності факультету СПП, співорганізаторами події стали Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського та Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.
Наукові читання складались із 3-х секцій: «Теоретико-методологічні засади професійної підготовки майбутнього актора», «Методичні та практичні аспекти формування професійної компетентності майбутнього актора», «Соціально-психологічні закономірності формування професійної креативності майбутнього актора та художньо-естетичний розвиток особистості».
У науковому заході взяли участь як досвідчені теоретики та практики галузі, так і молоді науковці – студенти спеціальності «Театральне мистецтво» факультету СПП.
Стендові доповіді були представлені викладачами Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка. Гостями наукових читань були випускники спеціальності «Театральне мистецтво» Запорізького національного університету Ганна Гуснова, Олександр Очеретянко та Інна Миленко, які наразі є керівниками дитячих творчих колективів м. Запоріжжя.
Читання пройшли у творчій атмосфері – доповідачі обрали для виступів цікаві теми, використовували наочний матеріал, ділилися практичним досвідом, тому учасники та гості заходу із задоволенням включалися до обговорення тем доповідей.