Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомий науковець Іван Бехта провів лекцію для студентів факультету іноземної філології

31.10.2014 15:09 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології лекція навчання

30 жовтня відомий український науковець, доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету Іван Бехта прочитав лекцію на тему «Текст і дискурс» для студентів 4-5 курсів факультету іноземної філології ЗНУ. Лекційне заняття, яке проводилося англійською мовою, було організовано на високому науковому рівні, мало інтерактивний і міждисциплінарний характер, дозволило студентам осягнути сучасні концепції тексту і дискурсу.

По завершенню заняття професор Іван Бехта висловив задоволення від рівня підготовки слухачів та їх участі у занятті. Він зазначив, що має бажання продовжувати співпрацю з факультетом іноземної філології ЗНУ та провести ще низку лекцій для наших студентів.
Не менш позитивне враження лекція справила на студентів-четвертокурсників нашого вишу. Ось кілька відгуків від них самих:
Альона Вакуленко: «Цей викладач має добре почуття гумору, він відкритий до спілкування, тож дає змогу вільно висловлювати власну точку зору, пробуджуючи таким чином жагу пізнання і сприяючи розвитку комунікативних здібностей студентів. Загалом, наші враження від лекції лише позитивні, оскільки Іван Антонович справжній майстер своєї справи».
Аліна Корнєєва: «Сьогодні я відвідала заняття не тому, що так треба, а дійсно поринула в атмосферу науки. Для мене було відкриттям те, що складні теоретичні положення можуть бути зрозумілими, якщо знайти правильний підхід до їх викладання… Мені здається, що лекція, та й, узагалі, весь курс, цікавий тільки тоді, коли бачиш небайдуже ставлення викладача до предмета».
Людмила Петерс: «Професор Бехта активно залучає студентів до своєї лекції, провокує висловлювати свої думки та ідеї. Його почуття гумору знаходить відгук у серці кожного, тому презентована цікава, хоча і складна, інформація захоплює з перших слів і не дає відволіктися ні на хвилинку. Нам неймовірно сподобалось заняття, після якого демократичний професор запропонував зробити спільне фото. Наприкінці зустрічі ми привітали лектора бурхливими оплесками на визнання його педагогічного таланту».